Поїздка на Карпатський фестиваль «Йога фест»

В рамках співпраці з фірмою «АллоАюрМед» 8-10 вересня 2021 року я був задіяний в організації виступу доктора Джаянта на Карпатському фестивалі «Йога Фест» .

«АллоАюрМед» працює в області здоров’я. Фахівці фірми в більшій мірі намагаються в лікуванні (оздоровленні, профілактиці) використовувати природні компоненти: збори трав, масла, процедури, медитацію. Все те, що не зашкодить організму людини. Засновник фірми – індійський доктор Дас Джаянт Кумар , який йде по династії лікарів. В даний час він працює в Україні (м.Харків).

Ми випадково з ним познайомилися в м.Стрий. Ідеї здорового способу життя зараз дуже актуальні. І наші громадські організації як раз в цьому напрямку і працюють. Моя сім’я почала проходити курси оздоровлення, і ми отримуємо хороші результати.

Доктор Джаянт попросив побути трошки в нього менеджером і організувати поїздку на фестиваль в Карпати, так як дана місцевість недалеко від нас.

По дорозі ми зупинялися на пікнік-локаціях, пили джерельну воду, багато розмовляли про систему Аюрведа, щодо сучасних лікарів в Україні і в інших країнах.

Семінар проходив на еко курорті Ізки.

На семінарі у доктора була одна зустріч з учасниками (ознайомча) і на наступний день дві лекції.

Здорова спина – опора здорового організму. Аюрведа і йога для здоров’я і профілактики спини, вправи йоги, харчування і спосіб життя, масаж і процедури марма точок.

Друга – Здорове серце – джерело блаженства. Його проблеми і причини з точки зору аюрведи, йоги. Профілактика, вправа, харчування.

Під час лекцій я займався організаційними питаннями, робив фото і відео фіксацію. (відеоканал фірми) . Я побачив, на скільки доктор ерудований, якими глибокими знаннями він володіє. Вправи йоги він робить краще за деяких учасників.

Дуже професійно відповідав на всі питання, його неможливо було збити з основної теми.

Всі слухачі були дуже вдячні за лекцію, взяли буклети, візитки . Деякі записалися на індивідуальну консультацію і на протязі цих днів її отримали.

Сам захід було дуже добре організовано. Слухачі були розділені на два потоки: новачок і профі. Виступали різні фахівці. Наша лекція почалася в 7 ранку, і зал був повний. Увечері у слухачів була різна розважальна програма.

 

 

На галявині працювали різні локації, де продавали солодощі, різні вироби і прикраси.

Я думаю, що на такі семінари треба їздити всім тим, хто за здоровий спосіб життя, хто шукає нові (або забуті старі) системи оздоровлення, хоче спілкуватися в колі друзів.

Наступний семінар буде проходити в г.Затока (Одеська обл.) 8-14 жовтня 2021 р Більш детальна інформація через розділ контакти

Директор Туристичного Інформаційного Центру Стрия
Олександр Сікора

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.