Покладено початок міжнародному проекту Фестиваль культур пограниччя

Сьогодні, 25 грудня 2018 року покладено початок міжнародному проекту Фестиваль культур пограниччя «СтрийРіздвоФест», «СтрийВеликденьФест».

Проект має мету:

– збереження та популяризація автентичних та сучасних традицій, звичаїв, кухні та ремесел культур народів пограниччя в період Різдвяних та Пасхальних свят.
– практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних проектів, що спрямовані на промоцію туристичної привабливості регіону;
– ознайомлення мешканців міста Стрий, району та гостей з культурно-історичною спадщиною даного регіону та традицією святкування Різдвяних та Пасхальних свят в країнах Європейського Союзу.
– сприяння розвитку культури, в тому числі реалізації програм національно-культурного розвитку,  доступності всіх верств населення до культурних цінностей та художньої творчості;
– формування позитивного візерунку регіону, його туристичної привабливості через засоби масової інформації;
– сприяння навчанню та розвитку, а також надання допомоги ініціативній творчій молоді;
– пошук, залучення та інвестиції коштів у розвиток громадських лідерів та соціальних підприємців, які співпрацюватимуть на реалізацію проекту;
– сприяння підготовки та втілення проекту під назвою Фестиваль культур пограниччя «СтрийРіздвоФест», «СтрийВеликденьФест» і долучення до нього міст побратимів з Європейського Союзу.

Ініціатором даного проекту виступила громадська організація: ГО «Культурно-просвітницький центр ім. Корнелія Макушинського».

До реалізації проекту підключилися організації –  ГО Туристичний Інформаційний Центр Стрия, ГО «Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини».

Організаторами підписано меморандум про співпрацю і партнерство.

1 Trackback / Pingback

  1. СтрийРіздвоФест-2018 | ТІЦ Стрий

Leave a Reply

Your email address will not be published.