Правила і відповідальність – вивчаємо і не порушуємо.

До уваги керівників громадських організацій. При організації заходів на території Стрийської ТГ. вивчить обов’язково рішення сесії № № 316  «Про затвердження Правил благоустрою Стрийської територіальної громади» від   29  квітня   2021 року. Навіть якщо вас запросили взяти участь у заходах міста як партнера, якщо ви навіть не організатори цього заходу – ви можете отримати протокол про адмін. порушення, як це сталося з директором ТІЦ Стрий Олександром Сікора.

На запрошення директора Народного дому міста Стрия, узгодженого попередньо з управлінням культури, ГО Туристичний інформаційний центр Стрия був учасником «Українського вернісажу» біля Народного дому 17.09.21 р. Учасники вернісажу представляли вироби ручної роботи: намиста, іграшки, прикраси для голови, посуд, предмети побуту, картини, проводили безкоштовні майстер-класи, аква-грим та інше. Представляли тільки те, що зробили власноруч, або оздобили якийсь виріб  в українському стилі.

Як виявилося, це стало порушенням правил благоустрою і з 10 учасників саме на директора ТІЦ Стрий був складений протокол в порушенні ст.152 Кодексу України про адмін. правопорушення  та пунктом 9.8.23 Правил благоустрою території Стрийської ТГ.

Порушення визначалося  у «встановленні торгівельних лотків без дозвільних документів на території комунальної власності за адресою: вул.Народна 8, м.Стрий». Це порушення несе за собою адміністративний штраф у сумі до 100 н.мін. (1700 грн.).

Не зважаючи на те, що захід організовувала міська влада, що ми не були організаторами, а просто учасниками, що програма була прописана на сайті міської влади, телеграм-каналі, сайті Народного дому – ми визнані винними. Відбулося два засідання адмін.комісії, де вона визнала нас винними в порушенні і тільки з тим, «що це порушення виявилося малозначимим, не відповідало суспільної небезпечності, дії директора суб’єктивно не були направлені на заподіяння шкоди суспільним інтересам, юридичним та фізичним особам, і така шкода фактично не була заподіяна – комісія ПОСТАНОВИЛА директора ТІЦ Стрий Сікора О.П. звільнити від адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП і обмежитись усним зауваженням».

Просимо всіх вивчити це питання, щоб в подальшому у ваших партнерів не виникало таких проблем. Як нам пояснили, учасники повинні самостійно узгоджувати всі дії, подавати заявки на участь, отримати договір, рахунок від міської влади, оплатити з розрахунку 30 грн. м.кв. за площу, які займають намети, презентаційні столи чи обладнання.

І це правило відноситься до всіх, нема виключень. Чи проходить книжкова толока, чи СтрийОрганікФест, чи збираються кошти на АТО, чи пластуни виставляють смаколики –  все повинно узгоджуватися і оплачуватися згідно з тарифами через міську раду вами особисто.

Будьте уважні і не порушуйте як ми.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.