Прем’єра ПЕРШОЇ СПІЛЬНОЇ ПРАЦІ – кліпу “Стрийської магнолії цвіт”

Прем’єра ПЕРШОЇ СПІЛЬНОЇ ПРАЦІ – кліпу “Стрийської магнолії цвіт” і ЗНАКОВО, що презентуємось на кіно фестивалі українського кіно«Відкрита ніч». Це фестиваль, що покликаний відкривати нові українські імена у створенні якісного українського продукту, це можливість долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного.

Фестиваль «Відкрита ніч» проходить під девізом: «Ми. Для нас. Про себе.»
Власне та ж сама МІСІЯ і у зйомках кліпу на пісню «Стрийської магнолії цвіт», адже МИ ЙОГО ТВОРИЛИ РАЗОМ – ВСІ ті кому не байдужий наш край, всі ті хто не нас словах, а душу вкладає у створення якісного україномовного продукту і ГОЛОВНЕ про свій край!Наш кліп – це красива історія кохання у трьох різних епохах і у двох тисячоліттях: 30р-60р-2020р, а об’єднує всі часи КОХАННЯ, квітка МАГНОЛІЇ та «Віденський бал».
ДЯКУЄМО БОГУ і ОРГАНІЗАТОРАМ «Відкритої ночі» у м. Стрию за МОЖЛИВІСТЬ – ПРЕМ’ЄРИ – ПРЕЗЕНТАЦІЇ КЛІПУ!
СПІЛЬНА ПРАЦЯ ТВОРИТЬ ДИВА!!!!
Автор проекту – Ольга Боднар та Молодіжна рада Стрийщини
Режисер – Таїсія Гайдукевич Асистенти проекту – Вікторія Графова Галюся Дмитрук
Партнери: Стрийська районна рада Роман Козак Підгорецька сільська рада Мар’ян Берник Відпочинковий комплекс “Підгорецький Маєток” Марія Герга, ЗСШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. В.Стасюка Валовін Марія, ГО «Фундація розвитку – Брама Карпат» Роман Журавський, ГО Туристичний інформаційний центр Стрия Oleksandr Sikora, ГО «Молодь Стрийщини” Михайло Шмігельський ГО «Агенція регіонального розвитку»
Головний стиліст – Lesya Pitsyr стиліст – Сенуш Марія Головний візажист – викладач Стрийського вищого художнього професійного училища Галя Богдан та студенти 3-го курсу за професією “Візажист-стиліст” : Дана Романишин, Юлія Суховерська, Марія Мєрчук, Косюра Анна. візажисти: Мар’яна Пасека, Уляна Шушереба
Костюмер – Анюта Хемій Намиста – Albina Bijou Фото – Софійка Матвіїв та Інна Коцурова
Зйомки здійснює студія “WestArt”.
Кліп знятий за фінансової підтримки : Мережі магазинів «М’ясна кишеня» Андрей Андрейчин та ПП «СпецТехБуд» Роман Журавський

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.