Преса про громадські слухання

У СТРИЮ ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

      У п’ятницю, 8 квітня, у Стрию в Народному домі відбулися громадські слухання присвячені розвитку туризму у місті. Слухання ініціювали й організували Євген Тиченко та Олександр Сікора. Окрім громадськості до участі запросили депутатів міської ради та представників влади. На громадських слуханнях зареєструвалося 52 людини, загалом було більше 60 учасників. Ініціатор обговорень Євген Тиченко у доповіді окреслив своє бачення проблем «Збереження історичної та культурної спадщини міста Стрия, розвиток його туристичної інфраструктури».

         Про можливі шляхи вирішення даного питання розповів Юрій . Долучилися також депутати міської ради Андрій Поврозник, Андрій Стасів, Ігор Пастущин, Володимир Кам’янка, Ярослав Михайлюк. Свої думки щодо ситуації зі збереження культурної спадщини та розвитку туризму у Стрию також висловили Роман Співак, Дарія Михаць, Микола Закусов, Петро Маковський, Юрій Левицький, Галина Верес та інші. На жаль влада проігнорувала слухання, ще раз показавши своє ставлення до громади міста.
Тож було вирішено: створити організаційний комітет, який буде координувати роботу проекту;       створити інформаційну платформу для спілкування, прийняття нових пропозицій,відстеження реалізації проекту в реальному часі. Для цього використають ресурси ГО “Еко-турист”, сайт https://www.stryi-tur.info/ та сторінку у фейсбуці https://www.facebook.com/eco.tourist.lviv.ua/       спільно з депутатами підготувати для винесення на обговорення в депутатських комісіях, а в подальшому на сесію, питань паспортизації архітектурних пам’яток, введення відділу (штатної одиниці) в Стрийській міській раді, яка займатиметься даним питанням, та розробки стратегії розвитку міста.

Для спільної роботи над проектом створена папка на Google диску. Виконавці проекту можуть дані корегувати та додавати свої коментарі. Хто бажає долучитися може подати заявку:https://drive.google.com/folderview?id=0B5jN_D7XwBQNQVl4ZGRkUFB3eUk&usp=sharing.

Для постійного спілкування створена група в Skype: https://join.skype.com/dk0BeSg5quon
Дізнатися більше про громадські слухання ви можете з відео, яке незабаром з’явиться на нашому сайті.
             Джерело