Презентація інклюзивно – промоційного альманаху

28 вересня 2022 з нагоди відзначення #Всесвітнього_дня_туризму сектор культури Стрийська районна державна адміністрація із ТІЦ СТРИЙ продовжують серію промоційних воркшопів #Край_що_під_крилом_журавля», презентація інклюзивно- промоційного альманаху.
.
‼️Сьогодні для студентів спеціальності «Агент з організації туризму. Адміністратор» ДНЗ “Вище професійне училище №8 м.Стрия” презентували два туристичні продукти: альманах та кліп #СВІТЛИЙ_АНГЕЛЕ_ГОСПОДНІЙ про Кохавинський Монастир у виконанні Соломія Синишин https://www.youtube.com/watch?v=h4MRG9lg2bQ
.
.
‼️Україна у всіх зараз на слуху. Наші захисники і захисниці, волонтери і всі українці щоденно і щохвилинно переписують історію власної країни – відвагою, силою, патріотизмом кров’ю і власним життям.
‼️Вже сьогодні ми повинні думати, якою, світовий турист побачить Україну після ПЕРЕМОГИ.
‼️Говоримо про туризм , про значення промоції краю і культурно-туристичної спадщини пам’ятаємо, що в цей час на фронті є захисники і захисниці, які всі ці цінності захищають ціною власного життя.
‼️Тому ТРИМАЄМО СТРІЙ РАЗОМ і створюємо «ПРАПОР ЄДНОСТІ і НЕЗЛАМНОСТІ», який поїде на передову!
‼️В інклюзивно – промоційний альманах «Край, що під крилом журавля» увійшли інформаційні матеріали про 23 –и цікаві туристичні локації історичної культурної спадщини трьох територіальних громад Стрийського району, а саме: Журавненської селищної ради, Гніздичівської селищної ради та Жидачівської міської ради.
‼️Фішкою цього видання є комбінований друк двома видами шрифту- плоским шрифтом ( українською і польською мовою) для зрячих і шрифтом Брайля для незрячих людей, а ще обов’язковою умовою є наповненість альманаху світлинами та аудіо гідом, що додадуть яскравості у відчуттях на дотик і на слух.
.
‼️Також у альманасі є QR-код відсканувавши, який можна перейти на:
Google карту про об’єкти альманаху https://www.google.com/maps/d/viewer…
сайт про об’єкти альманаху https://www.stryi-tur.info/…/almanax-kraj-shho-pid…/…
.
‼️Видання здійснено за сприяння Стрийської районної державної адміністрації, Стрийської районної ради, Гніздичівської ТГ, ГО «Стрийської організації Генерації успішної дії», ГО «Рада Реформ», ГО «Центр Просвітництва Ініціативи Підприємництва ім.Миколая Рея польської громади Львівщини», ГО «Центр ім. Корнелія Макушинського польської громади м.Стрия», ГО Туристично Інформаційного Центру (ТІЦ Стрий) та Молодіжної ради Стрийщини.
.

.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.