Презентація карти – путівника історичного центру м. Стрий-22/03/2017

Карта розроблялася громадськими організаціями “Відлуння”, “ГО Еко-Турист”, “Стрийська старовина”. До роботи долучилися історики, робітники  музеїв, небайдужі громадяни, підприємці.
 
План зустрічі:
 
– реєстрація, знайомство, перегляд старовинних фотографій
– виступи цікавих людей, які розкажуть про історію нашого міста
– виступ керівника проекту Евгена Тиченка про даний проект
– перегляд слайд-шоу, відеоматеріалу
– вікторина на знання рідного міста
– планування наступних подій та проектів
– лотерея
 
Участь у заході безкоштовна.

 
УВАГА: кількість місць обмежена! Щоб гарантовано попасти на презентацію – зареєструйтеся по телефону 067 5518335 Олександр (дзвінок, СМС), через фейсбук. В цьому випадку ми вам забронюємо місце.
 
Під час презентації ви зможете придбати сувенірну продукцію. Чай, кава, тістечка – в кафе.
 
Учасники презентації першими зможуть отримати карту. Всі зібрані кошти будуть використовуватися на реалізацію нових проектів.
 

м. Стрий, вул. Шевченка 38, кафе АМЕЛІ 18:00 Всі запитання тел. 067 5518335 Олександр


Серед зареєстрованих учасників будуть розіграні сувенірні призи, проведена вікторина.  Їх надають ГО «Відлуння», ГО «Еко-Турист», Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини». Це буде нова карта Стрия, листівкі, магніти, горнятка та інші сувеніри, які зв’язані з нашим містом. Бажаєте долучитися і надати свої призи – зв’яжіться з організаторами заходу.

ЗВІТ

22 березня відбулася презентація карти – путівника історичного центру м. Стрий. Її розробляли громадські організації “Відлуння”, “ГО Еко-Турист”, “Стрийська старовина”. До роботи долучалися історики, працівники музеїв, небайдужі громадяни, підприємці.

Відгуки

ТУРИЗМ І КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА У ПОЛІ ЗОРУ ЛЮДЕЙ “ВОЛІ

“Культурна спадщина, як історичний пласт багатства – один із стовпів, на якому тримається успіх і майбутні підвалини для розвитку у всіх сферах.
Так склалось, що нашим історичним корінням та багатством цілеспрямовано нехтують. На владному рівні постійно розводять руками і заявляють, що нема коштів на культуру та туризм. Це печальна ситуація – дорога у небуття.
Нарешті стрияни, які об’єднуються у групи однодумців, знайшли можливість презентувати цього тижня «Історично-культурного путівника». Презентація відбулась з акцентом на популяризації Стрия-міста з багатою історичною спадщиною,з давніми традиціями та туристичною привабливістю. Участь у заході також взяли і люди «Волі». Нам дуже приємно долучитись до активізації туристичного руху, який знову розпускає свої паростки у нашому районі.
На жаль достойної підтримки від влади громадські організації для пропагування туризму та розвитку культурної спадщини не отримують і свої ініціативи повинні виборювати за кожним сантиметром бюрократичного коридору спекуляцій.
У свій час, під час Другої світової, військові звернулись до Вінстона Черчіля з проханням скоротити витрати на культуру і таким чином збільшити на оборонну сферу. Очільник Уряду відмовив: Якщо ми не будемо мати культури, то що будемо захищати запитав він своїх генералів.
Очевидно, стрийській владі не доводилось читати історичних трактатів та біографій великих політиків, адже культурою у місті вони нехтують і, як годиться, свідомо перетворюють нашу спадщину на заяложену «шараварщину», яка у сучасному контексті спотворюється.
Однак, люди «Волі» мають надію, що таки місцева влада спроможеться на аналіз історичних зрізів держав, які мають високий рівень культурного та туристичного розвитку, адже це одне з джерел поповнення не лише бюджету, а й розвитку на перспективу найбутнього!

Воля Стрийщини

Новини на ТРК ЛАН (3 8:15)