Презентація кліпу «ВОДОграй» в ВПУ-34

Сьогодення диктує нові реалії: війна, коронавірус, випробування практично на всіх ділянках життєдіяльності країни. Сьогодні єдність і спільна праця, як ніколи важлива! Як ніколи важлива мобілізація і об’єднання сил не лише у економіці, у військовій сфері, а й у ТВОРЕННІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ в ім’я промоції краю, людей і гордості за надбання, що маємо. Наш промоційний проект-кліп «ВОДОграй» саме – ці завдання ставив перед собою.

1 жовтня гостинно відкрила свої двері глядацька зала ВПУ 34, директор Олег Кизима для презентації кліпу «ВОДОграй».
І так, як це день музики, то звичайно прем’єру розпочали із святкового концерту, який вела драйвова ведуча Оля Калин
Радіємо, що наша праця високо оцінена подячним словом і Почеснимиграмотами головою Стрийської районної ради Роман Козак.

Нашими партнерами @Міжнародний жіночий рух “За сімейні цінності”, керівник Nataliia Fedorchuk Направду, як не багато треба для щастя – подякувати і оцінити достойно працю.
Щастя дарували нам і сестри Віра Іванців та Олеся Кулеша у їхньому виконанні бандури засяяли новими звуковими барвами і ошатною класикою, і азартними сучасними замальовками. Щастя – це коли мама і тато сестер бандуристок в залі і їхні серця переповнені батьківської любові і гордості.
Тішить, що наша праця все більше і більше об’єднує тих людей, хто власним прикладом показує, що таке любов до краю і як потрібно робити свій унікальний внесок у спільне благо. Дякуємо найменшим артистам з танцювального колективу НД с.Лисятичі Yulya Ilnitzka що сяяли радістю і дарували нам світло.

Крім пісні «Водограй» цього року свій 50-літній ювілей святкує є пісня НАЦІОНАЛЬНИЙ ХІТ ВСІХ поколінь «Червона рута» і її виконала нам преславна людина, чарівна жінка Ірина Сидорів Тамада Леся Козачка у пісні, ще раз і ще раз засвідчувала свою любов до краю і до України, а Теодор Пошивак виконав свою авторську пісню «Чотири стіни». Акордом співаної частини стала пісня «Сам собі країна» у виконанні Ольги Калин, гітара Теодор Пошивак.

Жодний наш захід не відбувається без поетичного слова наших місцевих богів слова. І сьогодні ми з великою радістю слухали Зоряна Кіндратишин і її мотивуючі вірші і в її виконанні і у виконанні її читачки Ганна Слобідник

І ось, настав той довгожданий час прем’єри кліпу на пісню «ВОДОграй». Бурхливіі вдячні оплески сказали про все самі.
І ЗНОВУ ВИРУЮТЬ ЕМОЦІЇ!

Я низько кланяюсь до ніг, ВСІМ УЧАСНИКАМ, ПАРТНЕРАМ, АКТОРАМ, ВИ- ціловані Богом в чоло, бо обрані ТВОРИТИ ДОБРО, і виступати підтримкою ОДИН ОДНОМУ, і як завдяки силі духу, Вірі та Надії на Бога, своєю діяльною любов’ю сяяти добром та змінювати світ на краще.

Дякуємо за слова подяки таза сприяння і фінансову підтримку Василя Козака, Дякуємо Іван Пасічник і Роман Журавський за ігристий водограй і солодощі.  Дякуємо Вікторія Графова Maks Saverskiy за працю звукорежисерів, а Alina Narynak за фото.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.