Презентація книги “Інкогніто” разом з Марічкою Пак

Сьогодні, 12 березня 2021, в бібліотеці с. Любинці відбулася презентація книги “Інкогніто” разом з Марічкою Пак.  Звучала авторська поезія, музика.

Бібліомайданчик тріщить, емоції зашкалюють. Дебютна збірка поезій не залишила байдужих дорослих, а ні шкільну молодь.Між музичними перервами, цікавими розповідями, доповнили наше свято читачі – Володимир Головатий, шестикласник Левицький Богдан. Не обійшлося у нас без подарунків. Спонсор свята директор ТІЦ “Стрий”Олександр Сікора. Долучайтеся до нашої сторінки, чекаємо відгуків.

2 Comments

 1. Марія Пак https://www.facebook.com/profile.php?id=100002409336096

  Що сказати?) Ранок настав. Вчорашній день був настільки сповнений емоцій, що зараз передати їх усіх дуже складно…

  Насамперед хочу подякувати Марина Худьо. Кількість виступів в біблітеках по всій Україні уже давно перейшов десяток… Ваша бібліотека була сповнена великим змістом і щирістю. Я побачила, що ваші читачі, від найменшого до найстаршого, надзвичайно люблять все, що ви робите і тягнуться допомогти вам в цій праці. Дякую, що запросили! Дякую, що зігрівали! Дякую за пляцки)))))
  Oleksandr Sikora, дякую, що підтримуєте цю чудову бібліотеку села Любинці. А про подарунки я взагалі не вмію сказати)) Мене мало чим здивуєш в цьому світі, але тут я в найщиріших найдобріших емоціях була подивованою. Дякуюююююю!!!!

  Ну і про найголовніше) Я знайшла (ну або вони мене знайшли) своїх улюблених від тепер читачів і слухачів!!! Хлопчики (уже мої), не можу забути ваших посмішок та ваших світлих оченят. Ви створили для мене атмосферу, в якій я живу до сьогодні і буду жити завтра, і опісля… Будьте такими як ви є! Читайте і пишіть! У вас все вийде! А я колись приїду до вас по автограф)

  Скажу відверто, час карантину змусив кожну творчу людину відвикнути від сцени та аудиторії. Зараз дуже важко, хоч і з великою спрагою ми повертаємось на “свої сцени”. Я хвилювалась неймовірно! Бо ж яка відповідальність – авторський концерт! Але я щиро вдячна, кожному, хто був в залі і підтримував мою впевненість своїми розуміючими емоціями.

  #МаленькийПринц летить далі, але пам’ятає про кожного та всіх! Він впевнений, що буде ще “ДЕКАДАНС” і всі ми обов’язково зустрінемось знову! До зустрічі, мої рідні!!!

 2. Дуже добре що люди люблять читати , ставити концерти , збиратись по великих святах люди стають дружніми, виношують ідеї,, ,,

Leave a Reply

Your email address will not be published.