Про участь у проєкті “Стрийський вернісаж”

Нагадуємо, що в участь в Стрийському вернісажі регламентується умовами участі. З різними організаторами ми домовляємося тільки за тих учасників, хто виконує умови участі (має посвідчення, сплачує членські внески). Всі інші бажаючі можуть про участь в подіях домовлятися самостійно і представляти себе під особистим брендом.

Ми побачили тенденцію, що організатори заходів в різних містах з громадських організацій починають брати великі кошти за участь (до 1000 грн., як з підприємців). Це питання ми обговорили на засіданні громадської ради при Стрийській РДА (голова О.Сікора). Готуємо листи до відповідних посадових осіб.
Тому наші учасники повинні мати відповідні документи як члени (волонтери) організації ТІЦ Стрий проекту Стрийський вернісаж.
.
Найближчі події можна відстежувати в календарі подій.
.

Перед проведенням ярмарок ми подаємо лист в органи місцевої ради та поліції  з повідомленням про проведення заходу, кількість учасників, місце та час проведення, хто з організаторів відповідає за безпеку під час заходу. Після проведення – звіт з фотографіями.

Хто може прийняти участь:

  • члени ГО ТІЦ Стрий
  • волонтери ГО ТІЦ Стрий
  • члени та волонтери інших громадських організацій з якими у нас підписано угоду про співпрацю
  • інші громадяни (за умови підписання угоди на участь в заході)
  • діти до 18 років (за умови письмової згоди батьків чи опікунів)

Фінансові питання: всі витрати по проведенню заходів ідуть за рахунок учасників. Це: орендна плата за місце, друк плакатів, канцелярське приладдя, рекламна продукція та обладнання, транспортні витрати та інше. Внесення коштів тільки через рахунок організації.

Внески на 2021 рік. – 30 грн.\місяць. Можна сплачувати поквартально. Хто не є нашим волонтером – участь в Стрийському Вернісажі або під брендом Стрийського Вернісажу  – 100 грн., підприємці  – 200 грн. (умови кожної події оголошуються окремо).

Кожен учасник обов’язково повинен мати посвідчення (або угоду).

Більше інформації https://www.stryi-tur.info/tic-stryi/proekti/nashi-proekti/strijskij-vernisazh/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.