Продовжуємо спільну працю по промоції краю

В рамках відзначення Всесвітнього дня туризму продовжуємо спільну працю по промоції краю. І сьогодні (22.09.2020) на території музею-садиби С.Бандери на чолі з головою Стрийської районної ради Роман Козак проведено цікаву зустріч «На музейному обійсті».
Гостинне обійстя об’єднало всіх тих, кому не байдужа доля краю, хто дбає про розвиток і його промоцію, а це і представники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади і громадських організацій.
Це зустріч на котрій підведено підсумки спільно виконаної роботи та узгоджено стратегію розвитку Стрийщини відповідно до підписаного Меморандуму та до нового адміністративно-територіального устрою держави, оскільки в ході децентралізації органи місцевого самоврядування отримують більше повноважень та ресурсів.

І саме збільшення повноважень органів місцевого самоврядування повинні стати головними у формуванні нового підходу до туризму як галузі, пріоритетний розвиток якої може позитивно вплинути на економічний і соціальний стан краю та й країни в цілому.

Від ТІЦ Стрий виступив директор Олександр Сікора. Він прозвітував про свою роботу та висловив свою думку про розвиток туризму, про створення Стрийської ОТГ, про підтримку Романа Козака в його бажанні очолити громаду Стрия та Стрийщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.