Проект культурної дипломатії “НЕЗЛАМНА КРАЇНА та НЕЗЛАМНЕ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО”

🔷Сьогодні, 11 березня 2023 р. з нагоди відзначення Шевченківських днів #арт_студія #KREDENS спільно з aрт-пляцом #КЛАПТИК_НАДІЇ у єдності із Туристичний Інформаційний Центр Стрийщини і арт-майстерня #Творча_Сom_ora» реалізовували проект культурної дипломатії “#НЕЗЛАМНА_КРАЇНА та #НЕЗЛАМНЕ_ШЕВЧЕНКОВЕ_СЛОВО
.
🔶Сьогоднішня війна в Україні – це війна за нашу свободу, війна за нашу ідентичність, а також це війна за цінності цивілізованого світу, за збереження ЖИТТЯ, КУЛЬТУРУ та СПАДЩИНУ!
🔷Сьогоднішнім проектом культурної дипломатії “НЕЗЛАМНА КРАЇНА та НЕЗЛАМНЕ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО” ми хотіли би підтримати всі ті наші міста й громади, які щодня, щоночі зазнають жорстоких терористичних ударів держави-зла.
🔶Ми мали бажання з’єднати всю нашу країну у Слові Шевченка і теплі і світлі окопної свічки, а також смакуванні ” БОРЩУ НЕСКОРЕНИХ”.
🔷Творячи такі проекти культурної дипломатії ми отримуємо унікальну можливість стати важливим стратегічним інструментом у творенні ЄДНОСТІ в боротьбі за нашу незалежність.
🔶Стати тим живим ланцюгом НЕЗЛАМНОСТІ , що скував душі кожного з нас.
🔷Ми твердо віримо, що українці сильні, коли єдині, і вільні, коли тримають стрій разом із фронтом. І це відчуття єдності ми відчули у спільному виконанні Гімну України.
🔶А ще сьогодні, Шевченкове слово читали практично українці з усіх куточків нашої країни, дякуючи вихованцю з #культурно_просвітницького_центру_імені_К_Макушинського польської громади міста Стрий, читали «Думи» Шевченка польською мовою.
👉Звучало Слово Тараса і з далекої Норвегії.
Дякуємо координатору майстерки зі читання Слова Тараса.
.
‼️Дякуємо всім учасникам проекту, бо завдяки всім Вам, зроблено понад 300 окопних свічок, як вже з понеділка будуть відправлені нашим бійцям. Дякуємо координаторам майстерки по виготовленню окопних свічок.
🔷Завдяки нашій єдності, завдяки нашій рішучості, завдяки тому, що ми єднаємось в українстві, ми точно знаємо результат цієї війни – ми переможемо, як переміг у липні 2022 року наш УКРАЇНСЬКИЙ БОРЩ і культуру приготування українського борщу визнали об’єктом нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
🔶І сьогодні, дякуючи нашим ЗСУ ми мали можливість приготувати два види борщу, саме того борщу, який став символом України та символом ВОЛОНТЕРИ ВІД ЦЕРКВИ ЕХБ м. СТРИЙ, яким з 28 лютого 2022 року вони годують українців. 🙏Дякуємо координаторам майстерки по приготуванню борщу.
.
‼️Окремі слова вдячності координаторам #Молодіжна_рада_Стрийщини – ви цвіт української нації.‼️
🙏Дякую Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини за довіру і можливість бути спільно із Юлія Новосьолова , Лідія Боженко , Ірина Сікора членкинями потужної команди «Об’єднання народних майстрів та художників –аніматорів при КЗ ЛОР НМЦКМП».
‼️🇺🇦Слава кожному й кожній, хто зараз у бою за нашу державу! Слава всім, хто допомагає! 💔Світла памʼять усім, чиї життя забрав окупант!
.