Профорієнтація та національно-патріотичне виховання молоді

З метою ефективного профорієнтаційного та національно-патріотичного виховання учнівської молоді відбулась робоча зустріч начальниці відділу освіти, охорони здоров’я та спорту Стрийської райдержадміністрації Олени Урдей, т.в.о. сектору культури РДА Ольги Боднар з директором Державного навчального закладу «Вище професійне училище №8 м.Стрия» Віталієм Никифорівим за участю заступниці з навчальної роботи Оксани Кривошеєвої, викладача-методиста Ростислави Плечій та директора ГО «Туристичний Інформаційний Центр Стрия» Олександра Сікори.

В ході обговорення накреслено план спільних заходів, а саме: розроблення відеопрезентацій різнотематичних майстер-класів, пізнавальних екскурсій, які допоможуть майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір.

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.

Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №8 м.Стрия» є навчальним закладом третього атестаційного рівня та входить до системи професійної ( професійно-технічної) освіти.

В училищі працюють досвідчені висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання, які професійно і якісно організовують освітній процес, передають свої знання та досвід учням. До послуг учнів десятки добре обладнаних навчальних кабінетів, лабораторій (лабораторія технології комп’ютерної обробки інформації, лабораторія-навчальне туристичне агенство…), навчально – виробничих майстерень (навчально-практичний центр електрозварювання та ковальської справи, фрезерна майстерня…), культурно – побутовий корпус з актовим залом та їдальнею, спортивний та конференційний зали.

Окрім цього, в училищі діє музей «Верховина», оскільки багато уваги приділяється формуванню у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Важливо, щоб майбутні абітурієнти мали змогу отримати якомога повнішу інформацію щодо можливостей свого подальшого навчання. Адже вибір професії – це надзвичайно важливий крок у житті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.