Промайнули перші два дні зйомок фільму “Стрий. Легенда”

Ну що ж, промайнули перші два дні зйомок фільму “Стрий. Легенда”, як одна мить. Мить, яка запам’ятається на усе життя! Атмосфера середньовіччя, неймовірна дружня та весела команда, креативні творчі друзі поруч і розуміння того, що всі ми творимо історію свого краю! Фоторепортаж не відобразить у повному обсязі ейфорії, яка панувала два дні на фортеці Тустань, але надіюсь, що хоч трішки передасть вам усім наш захват! 🌹🌹🌹

Трішки про фільм 
Події фільму переносять нас в історичні часи середини 14 ст. Часи заснування міста Стрия. Це захоплююча повість про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, що опиняється на Галичині. Який втратив батька і мати, титул і багатство, та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює місцевий коваль, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти своє щастя і свою любов. В картині переплелися доблесть і зрада, любов і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність. І звичайно чарівна магнолія, яка дає наснагу нашому герою.

Наскрізна ідея цього проекту – ми всі разом, самі, робимо і творимо сучасну історію краю і одночасно плекаємо та не забуваємо про його цікаве, буремне минуле. Це перший і унікальний мистецький продукт у цьому жанрі. Він на віки прославить та залишить свій слід у історії всіх, хто долучився до його реалізації. Фільм є складовою великого регіонального проєкту «Легенди нашого краю».
Велика подяка пп Ігору Сурмику за допомогу у харчуванні знімальної групи та артистів на Тустані.

  Режисер : Олександр Король. Камера, відеозйока: студія «WestArt”- Дмитро Кошлань.
Автор проекту та організатор: Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини».

Партнери: ЛОДА, Стрийська міська влада, Стрийська рада, Стрийська РДА, Сколівська РДА, Сколівська Райрада, ГО ТІЦ «Стрий», Рада реформ Стрийського району, Національний заповідник «Тустань», Славська ОТГ, ресторан «Вежа Ведмежа», Молодіжна рада реформ, Дрогобицький драматичний театр ім. Ю. Дрогобича, Львівський Оперний театр, Львівський театр ім. М. Заньковецької, студія «WestArt”, ТО «Арт-Простір», БФ «Рідня», ГО «Молодь Стрийщини», ГО Лицарський клуб «Баннерет», «РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНИЙ ТА КОМУНІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР», ПП Ігор Сурмик, ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ : газета «Фортуна», газета «Гомін волі», газета «Рідне поле», «Бойківська Думка» радіо «Голос Стрия», «Фішка», Портал «Гуру», ТРК «Лан», Радіо «Стрий ФМ» ФМ радіостанція “Твоє радіо”.

#ПРОМОЦІЯ_КРАЮ #ЛЕГЕНДИ_КРАЮ #СТРИЙ_ЛЕГЕНДА
#Нас_єднають_КАРПАТИ   #ТІЦ_СТРИЙ #Стрийський_Вернісаж