ПРОМОЦІЙНІ ВОРКШОПИ “КРАЙ, ЩО ПІД КРИЛОМ ЖУРАВЛЯ” РОЗПОЧАТО

‼️Сьогодні, 27 вересня 2022 з нагоди відзначення #Всесвітнього_дня_туризму сектор культури Стрийська районна державна адміністрація із ТІЦ СТРИЙ розпочали серію промоційних воркшопів #Край_що_під_крилом_журавля», презентація інклюзивно – промоційного альманаху.
.
❗Сьогодні презентували туристичний продукт для студентів спеціальності «Туризм» у Стрийському фаховому коледжу Львівського національного університету природокористування.
❗ У час Героїчної війни і час відбудови держави туризм – це галузь-драйвер, яка МАЄ СТАТИ ключовою для розвитку нашого краю, адже вигідне географічне розташування Стрийського району і наявність сприятливих факторів дозволяють стверджувати про перспективи розвитку туризму.
.
❤️Говоримо про туризм , про значення промоції краю і культурно-туристичної спадщини пам’ятаємо, що в цей час на фронті є захисники і захисниці, які всі ці цінності захищають ціною власного життя.
.
‼️🇺🇦Тому ТРИМАЄМО СТРІЙ РАЗОМ і створюємо «ПРАПОР ЄДНОСТІ і НЕЗЛАМНОСТІ», який поїде на передову! 🇺🇦‼️
.
❗В інклюзивно – промоційний альманах «Край, що під крилом журавля» увійшли інформаційні матеріали про 23 –и цікаві туристичні локації історичної культурної спадщини трьох територіальних громад Стрийського району, а саме: Журавненської селищної ради, Гніздичівської селищної ради та Жидачівської міської ради.
❗Фішкою цього видання є комбінований друк двома видами шрифту- плоским шрифтом ( українською і польською мовою) для зрячих і шрифтом Брайля для незрячих людей, а ще обов’язковою умовою є наповненість альманаху світлинами та аудіо гідом, що додадуть яскравості у відчуттях на дотик і на слух.
❗Також у альманасі є QR-код відсканувавши, який можна перейти на:
🌍Google карту про об’єкти альманаху https://www.google.com/maps/d/viewer…
.
❗Видання здійснено за сприяння Стрийської районної державної адміністрації, Стрийської районної ради, Гніздичівської ТГ, ГО «Стрийської організації Генерації успішної дії», ГО «Рада Реформ», ГО «Центр Просвітництва Ініціативи Підприємництва ім.Миколая Рея польської громади Львівщини», ГО «Центр ім. Корнелія Макушинського польської громади м.Стрия», ГО Туристично Інформаційного Центру (ТІЦ Стрий) та Молодіжної ради Стрийщини.
.
.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.