ПРОТИДІЯТИ БУЛІНГУ РАЗОМ

 У рамках заходів співпраці органів державної влади та громадських організацій 25 травня 2020 р. головою Стрийської районної ради Роман Козак спільно з керівником ГО «Рада – Реформ» Ольга Боднар, в складі якої є Молодіжна рада, директором ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия» Oleksandr Sikora, директором культурно-просвітницького центру ім.Корнелія Макушинського польської громади м.Стрия Julia Bojko, директором ГО «Фундація розвитку – Брама Карпат» Роман Журавський, керівником ГО «Молодь Стрийщини» Михайло Шмігельський підписано Меморандум «Про співпрацю щодо протидії булінгу»


Предметом цього Договору є взаємодія і співробітництво сторін з метою ознайомлення з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування; сформувати знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Протидія булінгу потребує вжиття комплексу заходів просвітницького, превентивного характеру, тому дякуємо старшому інспектору з ювенальної превенції Стрийського відділу поліції капітан поліції Юлії Купранець та інспектору з ювенальної превенції Стрийського відділу поліції старший лейтенант поліції Лілії Дячишин за приєднання до спільної праці.

Меморандум передбачає залучення і співпрацю з експертами різних галузей, що працюють у напрямку протидії боулінгу. Згоду на співпрацю дало регіональне представництво Консультативної місії ЄС. Основною візією КМЄС є допомога державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом надання стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.

Також погодились на співпрацю заступник керівника апарату Стрийської районної ради Василь Гриб та соціальні педагоги та практичні психологи Соломія Синишин та Mariya Grafova

Тішить, що ініціаторами розпрацювання і підписання Меморандум
Молодіжна рада ГО “РАДА – Реформ”, в складі:

Andriy Tsibulsky, Прокидянчик Денис , Еріка Скоропад Вікторія Графова Микола Цап Анастасія Боднар Tanichka Maximova Дзвінка Юськевич.

Сьогодні, ми вперше, після послаблення карантинного режиму, зібрались в приміщенні, але з дотриманням соціальної дистанції та “масочного режиму”.