Протягом 15-17 травня 2015 року успішно пройшов IV етап міжнародного паломницького велотуру “Духовні святині Богу та Світу”.

Проїхали роверами понад 150 км, відвідали міста Ходорів, Рогатин, музей (штаб-квартиру) Романа Шухевича в с.Княгиничі “Короленко”, Бурштин, Галич, с.Крилос, Івано-Франківськ, Гошівський монастир на Ясній горі.

Цього разу прийняло участь 11 осіб. Найбільше вразила церква Святого Духа в Рогатині, яка включена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Стільки артефактів ми ще не зустрічали в жодній відвіданій церкві. Вшанували Героїв Небесної сотні в Ходорові, відвідали музей (штаб-квартиру) Романа Шухевича в с.Княгиничі, побували в музеї Давній Галич-відвідали храм св. Пантелеймона в с.Шевченкове, княже джерело на Золотому тоці в Крилосі, митрополичі палати, Галичину могилу, прийняли участь в Першому музейно-туристичному фестивалі «Давній Галич збирає друзів: варто побачити, де живе пам’ять”.

Приємні враження залишились від зустрічей з керівництвом міст Ходорова, Рогатина, особливо з керівництвом міста Галича – міським головою Орестом Трачем та Дмитром Кульчицьким.

Відвідали центр Івано-Франківська під звуки вуличних музик, які в різних місцях грали різножанрову музику. Приємною несподіванкою потішили нас долинські роверисти. які люб’язно показали центр Долини та разом з нами поїхали на прощу до Гошівського монастиря, яку традиційно щороку організовує у третю неділю травня Стрийська Єпархія УГКЦ спільно з УМХ.

Наступний етап – відвідання храму в с.Ужок, перехід з роверами “Руським шляхом” до гори Пікуй, відвідання церкви в с.Матків, переїзд до Лавочного. Приєднуйтесь!

Більше світлин з мандрівки тут: http://voyevoda.io.ua/album729257

Джерело