Розкажи про свій край (аудіо-гід)

Центром туристичної інформації м. Стрий  на базі додатку izi.travel створено аудіогід який можна встановити на Ваш мобільний пристрій в будь-який зручний час за допомогою: Apple Store (на iPhone або iPad), Google Play Store (для Android) або з Windows Store (для Windows Phone). Також Ви можете зчитати QR-код програми, розміщений на наших афішах, буклетах, візитках  й завантажити її на свій мобільний.

Запрошуємо вас стати  учасником проекту  «Розкажи про свій край»  як партнер. Ваші відгуки будуть цікаві для нас.

Для цього зареєструєтеся в цьому безкоштовному додатку, та залишайте свої враження, відгуки про туристичні об’єкти.

 Зайдіть в особистий кабінет, натисніть кнопку «мої історії» і заповните інформацію: назва, зробить фото, запишіть аудіо відгук, опишіть об’єкт і опублікуйте. Ваша позначка з’являється на карті і інші відвідувачі цього місця можуть подивитися (послухати) ваш відгук.

Запрошуємо вас стати  учасником проекту «Розкажи про свій край»   як спонсор.

Для цього зверніться до нас. Інформація про вашу компанію побачать всі користувачі програми. Ви зможете запропонувати свої послуги, розмістити телефони, сайти. В кінці створених екскурсій ми будемо підключати ваш заклад для відвідування. Наприклад «а зараз, після цікавої екскурсії, через 500 метрів вам запропонують запашну каву. Там ви зможете відпочити, передивитися зроблені фотографій, спланувати інші маршрути».   І коли турист наблизиться до вашого закладу у нього теж спрацює пристрій і буде інформація про ваш заклад.

Інформація заноситься різними мовами. У туриста пристрій шукає мову екскурсії на мові, яку оприділяє  турист. Якщо такої мови нема, програма підключає інші мови.

Для цього Вам необхідно:

  1. Завантажити додатокTRAVEL.
  2. Надати програмі дозвіл на використання інформації про Ваше знаходження.
  3. Знайти наш центр «Туристичний Інформаційний Центр Стрия» і подивитися наші завантажені тури через меню додатку, або ж зісканувавши QR-коди з афіші.
  4. Через пошук знайти місто Стрий і подивитися всі пропозиції.
  5. Знаходячись в нашому місті Стрий включити додаток, і при приближенні до туристичних об’єктів внесених в дану програму вона автоматично буде вас повідомляти про цій об’єкт.

Через аудіогід Ви матимете змогу не лише особисто познайомитись із старовинним містом Стрий, але й дізнатись про нього із детальніших довідок. Інформацію можна прослухати на Ваших мобільних пристроях (як за допомогою навушників, так і без них), і, також отримати в текстовому та відео режимах.

Якщо у вас нема мобільного інтернету (або він дуже повільний), то екскурсії ви зможете завантажити на свій мобільний пристрій вдома або в місті, де є безкоштовний WI-FI (дивитися на нашій карті).

Довідково: сервер Izi.travel це безкоштовна, відкрита мобільна платформа з аудіо гідами по музеях та містах. Додаток izi.travel пропонує слухати про цікаві місця прямо в програмі.

ПРОЄКТ “Я ЧУЮ СВОЄ МІСТО” (2021)