HandMade

АУДІО-ГІД  БЕЗПЕКА  ЗАБАВИ  ПОГОДА  ПОРАДИ ТУРИСТУ  ПРОЕКТИ  СУВЕНІРИ  (карта Стрия)   (Стрийські сувеніри)  (HandMade)  ВЕБ-КАМЕРИ


В рамках виконання проекту «Стрийщина туристична» одним із пріоритетних напрямків у нас є виготовлення своїми руками сувенірної продукції, різноманітних прикрас, фенечек. Використовуються різноманітні технології: сублімаційний друк (термодрук), сутаж, декупаж, вишивка та багато іншого.

Ці сувеніри ми як правило даруємо нашим друзям, вони ідуть як призи при проведенні вело-перегонів.

Частину виробів ми реалізуємо на ярмарках, виставках, через інтернет. Всі гроші, отримані від реалізації ідуть на розвиток вело-руху в місті, роботу з дітьми по вивченню правил дорожнього руху, закупку подарунків на різноманітні акції, благодійність.

Наші офіційні рахунки можна подивитися на сторінці фінанси.

Будемо всім вдячні за підтримку нашої організації у вигляді ваших благодійних внесків.
За це ви отримаєте наші сувеніри, які з любов’ю зробили для вас учасники нашого клубу.

Ми можемо виробити сувеніри по вашому замовленню, провести майстер класи як для групи, так і  індивідуально. 

ЗРАЗКИ РОБІТ ЗНАХОДЯТЬСЯ В ФОТОАЛЬБОМАХ,
А БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ – В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ 


Джгути

Канзаши

Сутаж

Браслети

Колье

Магніти

Термодрук (горнятка)

термодрук (тканина)

Карти, довідники

Hand Made – робимо руками

Зовсім недавно в наше життя увійшло нове слово Hand Made (handmade, своїми руками). В дитинстві ми багато творили, фантазували. Скільки цікавого ми мали можливість зробити з паперу, шматочків тканини, ґудзиків. Щось клеїли, шили, вирізали лобзиком і ми були дуже горді своїми виробами. Було багато рукодільних гуртків, уроки праці. Це тішило наших бабусь.

Пройшов час, з’явилося багато нових видів рукоділля. Це стало можливим з появою нових матеріалів, обладнання, технологій.

З’явилося багато майстрів   handmade, які перетворили своє хобі на професію, створюючи неповторні речі з високою художньою цінністю.

Міняється ставлення людей до вибору одягу, аксесуарів, інтер’єру. Ми стали тягнутися до всього незвичайного, ексклюзивного, авторського. Такого, щоб виділяло нас серед інших.

Ми поступово відходимо від масовості та одноманітності і звертаємося до творчості та індивідуальності, і отримуємо від цього лише позитивні емоції. Ми відчуваємо тепло і енергію, що йде від handmade-виробів, відчуваємо душу майстра, яку він вкладає у своє творіння, і тягнемося до цього.

Незвичайність handmade-виробів зовсім не означає, що вони будуть коштувати дорого. Найбільшу цінність рукодільним виробам надає авторське чуття і стиль, які допомагають професіоналам правильно підбирати матеріали, кольори, грамотно складати збалансовані композиції.

Сучасний handmade – це могутній креатив, це навіть мистецтво. Саме так, – мистецтво створювати красу своїми руками.

Хенд мейд це вироби і сувеніри, ніжно зшиті, склеєні і пов’язані руками, як правило, жіночими. Справді, слово hand в перекладі з англійської означає «рука», а made вимовляється «мейд» і означає «зроблено».

Керівник проекту Hand Made Ірина Сікора,
заступник директора Еко-Туристичного центру.
т. +38 (050) 2668124
https://www.facebook.com/groups/441576982684263/