Реалізація проекту Стрий-безпечне місто

В рамках виконання статутних зобов’язань та реалізації проекту «Стрий – безпечне місто» http://www.stryi-tur.info/striy-bezpechne-misto/ в співпраці з Стрийським відділом поліції клуб Вело-Стрий продовжує обстеження доріг, розташування дорожніх знаків та інших елементів дорожньої інфраструктури.

 Проведена частина роботи по обстеженню доріг. Це проводилося інспектором по безпеці дорожнього руху поліції, представниками Стрийської міської адміністрації, комунального підприємства, представниками громадських організацій, активістами та звичайними громадянами, які надсилали свої листи з пропозиціями.

Зроблені запити про надання схем розташування знаків, розташування автобусних зупинок та інші.

Повний аналіз стану доріг розміщується в інтернеті. Бажаючі можуть підключатися до роботи та залишати свої коментарі, вказувати на недоліки, які комісія не побачила. Це допоможе побачити, куди в першу чергу треба направити сили комунального підприємства.

На даний час стоять задачі:

– проаналізувати рух транспорту навколо ринків, провести опитування мешканців та внести пропозиції по поліпшенню ситуації. Для цього можливо змінити напрямки руху, відкрити нові, нанести розмітку та встановити потрібні знаки.

– проаналізувати рух транспорту на площі привокзальній та внести пропозиції по встановленню знаків та нанесення нової дорожньої розмітки.

– продовжувати обстеження доріг та результати вносити в спеціальну форму.

Для виконання цих задач запрошуємо представників громадських організацій, активістів. Громадяни можуть надсилати свої зауваження письмово.

 

Приймаються тільки конструктивні зауваження. Критику – хто винний, чому це сталося, як все погано, все пропало та інше до уваги не береться.

Стрий – це місто, в якому жити нашім дітям!

Стати волонтером http://www.stryi-tur.info/striy-bezpechne-misto/stati-volonterom/

Допомогти фінансово (друк фотографій, закупка паперу, фарби для принтера, світло повертаючи  жилети, виготовлення пам’яток по безпеці руху). Призначення платежу «Добровільний внесок на виконання проекту «Стрий-безпечне місто» від …………..» http://www.stryi-tur.info/pro-nas/finansu/