Результати засідання ініціативної групи

Сьогодні відбулася зустріч ініціативної групи по проведенню виставок-ярмарок. Було вирішено проект HandMade (Робимо самі) назвати «Стрийський Вернісаж», якій буде діяти в рамках великого туристичного проекту «Стрийщина туристична» який підтримує багато громадських організацій і Стрийська райдержадміністрація .

Це окремий проект, який ми будемо разом розвивати і у випадку запрошення в інші міста він буде показувати з якого ми регіону і напрямок нашої творчості.

Його також можна використовувати під різні ситуації «Стрийський осінній Вернісаж», «Стрийський Різдвяний Вернісаж».

  В даному проекті приймають участь люди, які своїми руками виробляють (оздоблюють) різноманітні вироби з різних видів матеріалу. Творчі люди співають, малюють, розказують, танцюють і створюють атмосферу свята.

Які напрямки можуть бути: картини, художні вироби, сувеніри, гравюри, поштівки (відкритки), посуд, глиняні кухлі і розписне кухонне начиння, прикраси ручної роботи з бісеру, шкіри, срібла, дерева, ляльки-мотанки, обереги, вироби зі скла та дерев’яну різьбу, справжні українські вишиванки.  антикваріат, дерев’яні вироби карпатських майстрів  по унікальним технологіям.

Вони представляють свої роботи окремо як майстри народної творчості, або у складі громадської організації.

Стрийський Вернісаж може проходити 1, 2 або 3 дні, в залежності від  дати, до якої він приурочений, погодних умов, місця проведення.

Захід планується за місяць до його проведення. Збирається організаційний комітет, який буде узгоджувати всі питання: місце, час, скільки днів, хто долучається, умови участі.

Для зручної роботи рекомендуємо кожному  учаснику мати своє обладнання: столи, стільчики, намет (захист від дощу), рекламну продукцію. Для нових людей (або хто не має обладнання будемо допомагати в вирішенні цих питань).

Обов’язковим є наявність української символіки,  святкового або тематичного одягу (додатково обговорюється при плануванні).

Передбачається благодійний організаційний збір, який через рахунок ТІЦ Стрий буде використовуватися для організації події. Активні учасники по організації можуть бути звільнені від внесків.

Багато людей висловлює бажання проводити такі заходи частіше. Як мінімум 1 раз на квартал по сезонам року та під різні події та свята. Є також думка зробити зустрічі митців постійно, раз на місяць. Можна наприклад збиратися в останню суботу місяця на площі Майдан Ринок, виставляти свої роботи, спілкуватися, організовувати культурну програму, розказувати про свої плани. Можна проводити майстер класи з дітьми та дорослими.

Для цього ми готуємо документи і нашу пропозицію для Стрийської міської ради про даний проект.

Дата наступного вернісажу і план дій ми оголосимо завтра.
Слідкуйте за новинами.

Фінансовий звіт за Український вернісаж 17-18.08.2018  http://www.stryi-tur.info/tic-stryi/zaxodi/zaxodi-2018/galickij-vernisazh-vistavka-prodazh/pidsumki-provedennya-ukra%D1%97nskogo-vernisazhu-17-08-2018/

Фото-відео звіт  http://www.stryi-tur.info/ukra%D1%97nskij-vernisazh-zvit/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.