РІЗДВО – НА ПОРОЗІ, КОЛЯДА – УЖЕ В ДОРОЗІ

♥️В морозяний передріздвяний час, з чистим сумлінням, як полум’я свічки, як скатертина, як краплина сльози на щоці маленького полазника, який загубився серед заметених хурделицею стежин, що ведуть до осель, і нагадують плетиво ліній долі на долоні. Одна – лінія чи стежина Серця, інша – Розуму, а ще одна… а хіба це, зрештою, важливо, якими дорогами іти до мрії і скільки на це офірувати хвилин?
♥️І на сьогоднішній #Духовно_мистецькій_академії «Сакральна велич світу в українських дерев’яних церквах та колядках» ми шли до МРІЇ, до усвідомлення можливості наближення до Небесного Царства, до райських воріт які для людства своєю кровною самопожертвою відчинив Ісус Христос.

♥️Сьогодні, ми мимоволі ставали маленькими колядничками, і спрагло пили святу живильну водицю із правічного різдвяного джерела.
♥️Сьогоднішня #духовно_мистецька_академія в рамках культурного проекту – #Kraft_СтуДІЯ_Вальори» . об’єднала воєдино і органи державного управління , і органи місцевої влади, і духівництво, і працівників культури, і освітян, і багатьох небайдужих містян.
♥️Ми причащались духом українства через духовні розважання:
отця #Романа_Дячишин – референта-секретаря відділу архітектури, культури та сакрального мистецтва Стрийська Єпархія УГКЦ
архітектора #Романа_Сулика
та презентації авторської виставки макетів церков з колекції дерев’яних храмів України Олег Сиротюк , викладача школи мистецтв с. Лисятичі.
🎄♥️Про символи українського Різдва розповідала Таїсія Гайдукевич –краєзнавець, вчитель-методист, громадська діячка, письменниця, художниця.
🎄♥️Про розмаїття різдвяних колядок і щедрівок, таких різних за мелодією та сюжетами розповіла Оля Калин разом Bel’canto Mio Ірина Кецик Марта Андрусів у пісні і коляді оповіли, як увесь християнський світ відзначає день приходу на світ Сина Божого. Різдво Богочоловіка, Дитяти від Духа Святого і Марії Діви, про ознаменування початку нового відліку людської історії, нового розуміння сенсу українського буття.
🙏ДЯКУЄМО учням школа мистецтв с.Лисятичі викладач Леся Бароян , директору школи Петро Шабан за «Різдвяний дитячий передзвін» і за можливість зустрічі із #Святим_Миколаєм
💓Дякуємо за молитовні крила, що піднімають нас в БЛАКИТЬ у кліпі «СВІТЛИЙ АНГЕЛЕ ГОСПОДНІЙ», який відзнятий у Кохавинський Монастир Аранжування: Тарас Дулиш Виконує: Соломія Синишин
🙏Дякуємо всім хто творив РІЗДВЯНУ СПІЛЬНОДІЮ, дякую засновниці спільноти “КУТАСИКИ” від бабці Віти Viktoria Vita та музейним працівникам #Меморіального_комплексіу «Борцям за волю України» за допомогу у творенні експозиції.
🙏ДЯКУЄМО Стрийському міському радіомовленню “Голос Стрия” Галя Пуга-Данильців за висвітлення події.
‼️Відчиняйте двері ясенові!
Вже Різдво ступає на поріг –
Знак добра й Господньої любові
В світлі Вифлеємської зорі.
Хай це світло лине в кожну хату,
В кожнім серці свій залишить слід!
Будьте дужі, щирі і багаті,
Щастя вам і довгих многих літ!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.