Робоча зустріч 23 січня 2021 р. на території селища Журавно, меморандум

Робоча зустріч 23 січня 2021 р. на території селища Журавно спільно з головою Жидачівської РДА Марією Гучко,

Maria Huchko головою новонутвореної громади Василь Вітер депутатським корпусом та головами громадських організацій дала позитивний результат

25 січня 2021 р у приміщенні Жидачівської РДА підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю в ім’я розвитку краю та європейської інтеграції України. між державними та громадськими структурами в рамках соціально-економічного розвитку Підкарпатських територій, інтеграції їх у розвиток гірських територій українських Карпат та розвиток інформаційних ресурсів і інститутів громадянського суспільства, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного, етнокультурного потенціалу Підкарпатської території та регіону українських Карпат

Меморандум підписали :

 Голова Жидачівської РДА Марія Гучко

 Голова Журавнівської селищної ради Василь Вітер

 Керівник ГО «Рада -Реформ» Ольга Боднар

 Директор Центру просвітництва, ініціатив, підприємництва ім.Миколая Рея, Тетяна Бойко,

 Директор ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия» Олександр Сікора,

 Директор ГО «Фундація розвитку – Брама Карпат» Роман Журавський

 Керівник товариства польської культури Львівщини, осередок м.Жидачева Станіслав Посацький

Учасники підписання Меморандуму спільно з заступником голови Жидачівської РДА Тетяною Карабін, керівником апарату Жидачівської РДА Ірина Вітак обговорили низку питань, щодо напрямків співпраці і створення та реалізації різноманітні проектів, запроваджування інтерактивних програм, кластерів.

Сподіваємося, що наші спільні зусилля вже в найближчому майбутньому сприятимуть реалізації розвитку інфраструктури Підкарпатських територій.

Крім обговорення робочих питань привітали Тетян з днем ангела та керівник товариства польської культури Львівщини, осередок м.Жидачева С. Посацький подякував голові Марії Михайлівні за попередній рік спільної праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.