Робоча зустріч 23 січня 2021 р. на території селища Журавно, меморандум

Робоча зустріч 23 січня 2021 р. на території селища Журавно спільно з головою Жидачівської РДА Марією Гучко,

Maria Huchko головою новонутвореної громади Василь Вітер депутатським корпусом та головами громадських організацій дала позитивний результат

25 січня 2021 р у приміщенні Жидачівської РДА підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю в ім’я розвитку краю та європейської інтеграції України. між державними та громадськими структурами в рамках соціально-економічного розвитку Підкарпатських територій, інтеграції їх у розвиток гірських територій українських Карпат та розвиток інформаційних ресурсів і інститутів громадянського суспільства, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного, етнокультурного потенціалу Підкарпатської території та регіону українських Карпат

Меморандум підписали :

 Голова Жидачівської РДА Марія Гучко

 Голова Журавнівської селищної ради Василь Вітер

 Керівник ГО «Рада -Реформ» Ольга Боднар

 Директор Центру просвітництва, ініціатив, підприємництва ім.Миколая Рея, Тетяна Бойко,

 Директор ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия» Олександр Сікора,

 Директор ГО «Фундація розвитку – Брама Карпат» Роман Журавський

 Керівник товариства польської культури Львівщини, осередок м.Жидачева Станіслав Посацький

Учасники підписання Меморандуму спільно з заступником голови Жидачівської РДА Тетяною Карабін, керівником апарату Жидачівської РДА Ірина Вітак обговорили низку питань, щодо напрямків співпраці і створення та реалізації різноманітні проектів, запроваджування інтерактивних програм, кластерів.

Сподіваємося, що наші спільні зусилля вже в найближчому майбутньому сприятимуть реалізації розвитку інфраструктури Підкарпатських територій.

Крім обговорення робочих питань привітали Тетян з днем ангела та керівник товариства польської культури Львівщини, осередок м.Жидачева С. Посацький подякував голові Марії Михайлівні за попередній рік спільної праці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.