Робочі зустрічі по збереженню етно-культури стрийського краю.

Пишатись українським, любити українське: як музеї етнографії та фольклору демонструє світу автентичність і талановитість української нації.‼️
‼️27 жовтня 2022 р. з нагоди відзначення Всесвітнього дня аудіовізуальної спадщини ЮНЕСКО відбулась робоча зустріч представників #сектору_культури Стрийська районна державна адміністрація директора ТІЦ СТРИЙ Oleksandr Sikora з заступником директора з навчальної роботи у ДНЗ “Вище професійне училище №8 м.Стрия” Oksana Chornopyska та майстрами училища по збереженню етно-культури нашого краю.
‼️Фонд музею нараховує 145 експонатів. Серед них є неповторні художні вишивки, колекції народного одягу, знарядь праці, побуту, писанки. Творчий колектив музею намагався представити традиційно-побутову культуру як систему, що включає духовну та матеріальну культуру.
.
‼️Виставкові вітрини поділено на підрозділи:
– народні промисли та ремесла;
– допоміжні види господарських занять;
– художня кераміка;
– народні заняття;
– писанки Стрийщини;
– український народний одяг;
– старовинна обрядовість;
– усна народна творчість.
.
‼️За результатами робочої зустрічі домовились про проведення спільних заходів і напрацювали дорожню карту по ребредингу музею етнографії та фольклору, а також про можливості створення якісного аудіовізуального контенту про музей та його поширення через медіаплатформи.
🙏Дякуємо за спільнодію та за екскурсію майстернями училища.
🙏Дякуємо за розуміння цінностей культури і освіти у сьогоднішньому часі та за тримання строю українства .
.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.