Розпрацьовуємо перший спільний проект

Срібна Земля Закарпаття доєднується до проекту «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ «Pomisna.UA.».

Спільно з Всеукраїнським релігійним братством «Вікторіанське братство святого апостола Андрія Первозваного», ГО «Фундацією розвитку – Брама Карпат» ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия» розпрацьовуємо перший наш спільний проект «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ «Pomisna.UA.», що перейшов через Карпати, через Вододільний хребет і рушив по Закарпатській області. Метою проекту є відновлення давньоруської єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі та відновлення «Соляного шляху з Київської Русі в Західну Європу».

Зокрема, було обрано 3 місцевих об’єкти для майбутнього створення рекреаційних осередків, а саме: створення дитячого рекреаційного центру у мальовничій гірській місцевості на Перечинщині, розбудова дитячого освітнього центру неподалік обласного центру та будівництво реабілітаційного центру для воїнів АТО/ООС на кшталт подібних об’єктів у США.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.