Розробка маршруту Стрий-Жулин-Розгірче

Продовжуємо роботу над розробкою туристичного маршруту, який буде охоплювати вело-туризм, зелений туризм, походи в гори, вивчення рідного краю, вивчення пам’яток історії та природи.

Як ми писали, в селі Розгірче скоро буде працювати оселя зеленого туризму і ми спішимо підготувати цікавий маршрут. В селі Розгірче є цікавий об’єкт  – скельний монастир, який є пам’яткою археології, занесений в реєстри міністерства культури.

Ми хотіли отримати як можна більше цікавої, правдивої інформації про цей об’єкт і на жаль в Стрийській райдержадміністрації такої інформації не було “відсутня запитувана інформація” лист без вихідного номеру та без дати (готувала Хухра І.Й, підписав Л.Кащук). Львівська ОДА нам теж не допомогла. Тільки звернення в Міністерство культури та інформаційної політики України трохи прояснило інформацію.

Отримали черговий лист від Львівської ОДА (без вихідного номера та дати). Виявляється в 2009 році заповідник “Тустань” розробив облікову картку, але в ОДА науково-проектна документація не дійшла. І нікого це збентежило, ніхто за ці роки (11 років) не поцікавився – так де документація? Зараз нема відповідальної особи за збереження даної пам’ятки.  Добре що в селі Розгірче місцеві мешканці підтримують пам’ятку в гарному стані і не дають її руйнувати.

Просимо звернути нову владу Стрия. Село Розгірче буде входити в Стрийську ОТГ.

Робимо запит в музей на отримання документації.

Вже розробили горнятка варіант 1 та 2, брелки, є туристична марка

По дорозі в Розгірче побачили цікавий об’єкт в селі Жулин (якась релігійна споруда). Нема ні яких табличок, нема інформації в інтернеті. Хочеться і цей об’єкт включити в маршрут, може хтось розкаже про нього, буде можливість зайти в середину і побачити що там. Хто знає що це за об’єкт? Напишіть нам!

А так ми проводили крос-кантрі в селі Розгірче с подорожжю зі Стрия в Розгірче.