Щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток»

20 листопада 2017 р. у Львівському будинку вчених відбувся другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

На урочистому відкритті був присутній голова Львівської ОДА Олег Синютка. Окрім того, у межах Форуму відбулась панельна дискусія, у якій взяли участь державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов та член наглядової ради «Тепле місто», а також підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін. Запрошені експерти та тренери провели змістовні майстер-класи з проектного менеджменту, організаційного розвитку ГО та фандрейзингу.

Мета цьогорічного Форуму – напрацювати пропозиції представників громадянського суспільства щодо внесення змін до Постанови «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та удосконалити навички написання успішних проектів.

Окрім того, це чудовий майданчик для комунікації громадського активу Львівщини», – зазначила директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Джерело


На навчаннях був директор ТІЦ Стрий, голова клубу Вело-Стрий Олександр Сікора, голова  Всі учасники отримали сертифікати про участь у форумі.

1 Trackback / Pingback

  1. Щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток» | ТІЦ Стрий | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист)

Comments are closed.