Слова вдячності О.Боднар від Міністерства культури – за працю.

ВЕЛИКОДОСТОЙНЕ ТОВАРИСТВО!

Сьогодні отримала листа від заступника міністра Міністерства культури та інформаційної політики України Лариси Петасюк із СЛОВАМИ ВДЯЧНОСТІ за працю протягом 2020 р. та за активну позицію щодо сприяння формуванню цілісного національного, інформаційно-культурного, туристично-рекреаційного простору в рамках розвитку і промоції краю.

ДОРОГЕ ТОВАРИСТВО – це наша СПІЛЬНА ПРАЦЯ, значить і ПОДЯКА для всіх хто ТВОРИВ РАЗОМ з НАМИ, без ВАС, без НАШОЇ СПІЛЬНОЇ ПРАЦІ, БЕЗ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНОЇ ЄДНОСТІ ГРОМАДИ, тих результатів не було б.

Географія людської участі у спільних проектах широка – від Закарпаття до Києва, від найменшої дитини до найповажніших панів ! ДЯКУЮ ВАМ!

У ЄДНОСТІ ми – МЕГА СИЛА! А, Ви – СУПЕР унікальні ЛЮДИ!

І направду, людський ресурс – це найбільше багатство нашої країни!

Своєю щоденною, клопіткою, волонтерською працею ми довели, що НАРОД УКРАЇНСЬКИЙ ВМІЄ ЄДНАТИСЬ, ВМІЄ ПІДСТАВИТИ ПЛЕЧЕ і ПРОСТЯГНУТИ РУКУ і СЕРЦЕ, що прислів’я: «Моя хата скраю – я нічого не знаю» – це не про народ український!

Головне правильну ідею, правильні меседжі і ПРАВИЛЬНІ КЛАПТИКИ з НАДІЇ, ВІРИ і ЛЮБОВІ скласти ДОКУПОНЬКИ та перетворити всі ВИПРОБУВАННЯ на МОЖЛИВОСТІ!

Горда, що є донькою великого народу, що свято вірить, що «Україна починається з мене».

Особливі слова подяки громадському діячу, кандидату наук, доценту, голові Стрийської районної ради 2006-2020 рр. Роман Козак за сприяння і підтримку.

Я низько кланяюсь до ніг, ВСІМ УЧАСНИКАМ проектів , ВИ- ціловані Богом в чоло, бо обрані ТВОРИТИ ДОБРО і виступати підтримкою ОДИН ОДНОМУ!

ДЯКУЮ та складаю молитву про спільну працю у 2021 році.

Тож здоров’я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями січневого сонця розтануть усі негаразди!

Бажаю Вам усім КЛАПТИК – родинного тепла, любові, що сформують ціле НЕБО справжнього людського щастя !

З повагою і шаною голова ГО “Рада-Реформ” Ольга Боднар

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.