СПІЛЬНА РОБОТА у ПРОМОЦІЮ КРАЮ дарує ПРЕМ’ЄРУ КЛІПУ!

5 вересня на фестивалі українського короткометражного кіно «Відкрита Ніч» ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕМ’ЄРА кліпу на пісню «Стрийської магнолії цвіт» , слова і музика Ігор Дириль , виконує Петро Шабан .
Наш кліп – це красива історія кохання у трьох різних епохах і у двох тисячоліттях: 30р-60р-2020р, а об’єднує всі часи КОХАННЯ , квітка МАГНОЛІЇ та «Віденський бал».

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний щоразу відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 23-й рік поспіль справжні кіномани зберуться літнього вечора, щоб долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року.

Фестиваль «Відкрита ніч» проходить під девізом: «Ми. Для нас. Про себе.»

Власне та ж сама МІСІЯ і у зйомках кліпу на пісню «Стрийської магнолії цвіт», адже МИ ЙОГО ТВОРИЛИ РАЗОМ- ВСІ ті кому не байдужий наш край, всі ті хто не нас словах , а душу вкладає у створення якісного україномовного продукту і ГОЛОВНЕ про свій край!

ДЯКУЄМО БОГУ і ОРГАНІЗАТОРАМ «Відкритої ночі» у м. Стрию за МОЖЛИВІСТЬ – ПРЕМ’ЄРИ – ПРЕЗЕНТАЦІЇ КЛІПУ!/

Автор проекту – Ольга Боднар та Молодіжна рада Стрийщини
Режисер – Таїсія Гайдукевич Асистенти проекту – Вікторія Графова  Галина Галюся Дмитрук

Партнери: Стрийська районна рада, Підгорецька сільська рада, Відпочинковий комплекс “Підгорецький Маєток”, ЗСШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. В.Стасюка, ГО «Фундація розвитку – Брама Карпат » ГО ТІЦ «Стрий» , ГО «Молодь Стрийщини», ГО «Агенція регіонального розвитку»