Співпраця між представниками поліції та громадою у сфері безпеки дорожнього руху

Попередження травмування дітей внаслідок ДТП – одне з основних завдань, що стоїть перед підрозділами ювенальної превенції.

Про це говорили під час зустрічі, яка відбулась 27 серпня, в приміщенні Стрийської районної державної адміністрації за участі представників місцевої влади, поліції, громадськості та Консультативної місії Європейського Союзу. Метою зустрічі було поглибити співпрацю між представниками поліції та громадою у сфері безпеки дорожнього руху.

Учасники зустрічі обговорили найбільш актуальні питання щодо безпеки на дорозі. Особливу увагу приділили стану аварійності у м. Стрий та Стрийському районі та заходам, направленим на зменшення дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками, у тому числі за участю дітей. «Дотримання правил дорожнього руху – обов’язок кожного учасника дорожнього руху, адже вийшовши із свого дому, ти стаєш учасником дорожнього руху, і від твоєї поведінки залежить твоя безпека, а інколи – здоров’я і життя інших людей» – зазначив заступник начальника Стрийської відділу поліції Роман Вовк.

Джерело


В заході прийняли участь директор ТІЦ Стрий Олександр Сікора та в.о.голови ГО Вело-Стрий Ірина Сікора. Це вже наша друга зустріч з Консультативною місією Європейського Союзу