Стартував новий суспільний проект «Молодіжна діалог – платформа»

На Стрийщині cтартував новий суспільний проект 👉«Молодіжна діалог – платформа»

9 червня, у Міжнародний день друзів, у Стрийській райдержадміністрації за сприяння відділу освіти, охорони здоров’я та спорту cтартував новий суспільний проект «Молодіжна діалог – платформа». За круглим столом зустрілися керівництво райдержадміністрації, представники територіальних громад району, які відповідають за роботу з молоддю, а також представники громадських організацій «Молодіжна рада Стрийщини», «Консультативно-дорадча рада-реформ Стрийського району» та «Туристичний Інформаційний Центр Стрия».

🙋 «Питань молоді до влади і влади до молоді є дуже багато. Тому потрібно разом розробити конкретні заходи та напрацювати алгоритм спільних дій для всебічного розвитку молоді та реалізації її потенціалу у нас на Стрийщині».
Про інструменти участі молоді розповіла присутнім #ОльгаСподарик, провідний спеціаліст відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської ОДА, про створення молодіжних центрів – Василь Шатрук, директор Львівського обласного молодіжного центру, про формування та реалізацію молодіжної політики у Стрийському районі – радниця голови Стрийської райдержадміністрації, депутат Стрийської районної ради, спеціаліст в галузі права Марія Гучко.

Присутні також обговорили питання щодо підготовки на Стрийщині молодіжного форуму та про створення молодіжних рад у територіальних громадах району.

Подарували представникам області для популяризації серед молоді з вадами зору книгу кандидата історичних наук Івана Хоми «Євген Коновалець. Той, хто довів, що ми творці історії, а не жертви». Книга видана за кошти районного бюджету на честь 130-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця і написана Шрифтом Брайля.

До відома:

«Молодіжна діалог – платформа» – це низка кейс – програм, кейс – лабораторій , що націлені на:
🤩• формування всебічно розвиненого, відповідального громадянина та патріота, здатного до креативності та інновацій;
💪• підвищення безпечності середовища і посилення  життєстійкості молоді;
👉• створення можливостей для залучення молоді до суспільного життя, підвищення її самостійності;
👍• генерування ідей та втілення їх у життя для підвищення добробуту у суспільстві та власного соціального статусу, критичне та системне мислення;
🤩• підвищення мобільності, соціальної і культурної інтеграції молоді в суспільне життя України та світу;
🙏• налагодження взаємодії між органами влади, недержавними організаціями, підприємницькими структурами, громадами та громадянами;
👉• ініціювання, розроблення та реалізація програм та проектів місцевого та регіонального розвитку;
🤗• залучення консультантів, експертів, тренерів і провідних експертів громадського сектору, які мають досвід роботи як в Україні, так і за її межами, які працюють у регіональних, національних та міжнародних проектах, провели низку заходів із відповідних тематики своєї компетентності.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.