Оглядова екскурсія по місту Стрий від Євгена Тиченка

Чому не в Рим? – запитаєте ви. Тому що Стрий – перехрестя багатьох автомобільних і залізничних шляхів. Якщо ви зі сходу України подорожуватимете до того ж Риму, то з великою ймовірністю відвідаєте наше місто.

Стрий – древнє (йому більше 600 років), неповторне, затишне, овіяне духом легенд місто. Щоб це зрозуміти і відчути, потрібно небагато – провести годину-другу, прогулюючись його тінистими вуличками, відвідати його храми, завітати в меморіал колишньої Стрийської в’язниці, де ви буквально фізично відчуєте енергетику минулих трагічних часів, що тісно вплетені в сучасність.

Ми рекомендуємо вам обовязково ознайомитися із історією величного і водночас трагічного життя стрийських будителів – Олесницького, Бобикевича, Нижанківського. А також пройтися коридорами колишньої гімназії, якими ходили у свій час Філарет Колесса та Степан Бандера.

Ми розповімо вам про часом складні, але насичені подіями і проявами високого духу, минулі сторінки співжиття чотирьох народів – українців, поляків, євреїв, німців, які заселяли його квартали.

А ще Стрий – місто музеїв (Їх загалом шість), затишних кафе, смачної кави, що готується буквально на кожному перехресті, і прекрасних людей, які завжди були і будуть раді гостям.

За цим посиланням ви можете скласти уяву про орієнтовну програму перебування у нашому місті. А все, чим живуть і що планують туристичні Стрий і Стрийщина розміщено на сторінках цього сайту.

Слайд-презентація фото

Контактні дані (замовити екскурсію):
тел. +38 (067) 6731119, 210661ten@gmail.com Сторінка в фейсбук