Стрий-Органік-Фест-літо-2016

Шановне товариство!

Наш кооператив успішно  розвивається із 2011 року. Це ще одна ланка у відродженні української кооперації у непростих реаліях сьогодення. Але маючи добрий приклад у розвитку кредитної спілки «Вигода», як фінансової кооперативної установи, ми торуємо цей шлях, бо ніхто крім нас, українців, не змінить світ для нас.

Наш кооператив став ланкою між виробником та споживачем, між селом та містом. Нам приємно констатувати, що вже є у нас на Стрийщині виробники органічної продукції високої якості, а споживчі розуміють цінність органічних продуктів.

В 2013 році ми започаткували традицію і вже вшосте проводимо традиційний Великий Карпатський ярмарок «Стрий-Органік-Фест». Попередні рази Ярмарок мав великий успіх. Більше 70 учасників, виробників якісної органічної продукції із нашого краю добре ярмаркували у Стрию. Багато жителів Стрийщини, гості м.Моршина і м.Трускавця та м.Львова прикупилися, познайомилися із виробниками та взяли участь у культурній програмі.

Пропонуємо Вам долучитися до проведення традиційного Великого Карпатського ярмарку-фестивалю «СТРИЙ-ОРГАНІК-ФЕСТ, літо 2016 р»

Організатори:Кооператив здорового харчування «ВІРА»

Співорганізатори:Кредитна спілка «ВИГОДА», Фонд громад «РІДНЯ», Комп’ютерно-Діловий центр, Наш друк

Присвята:З нагоди 24-ї річниці створення кредитної спілки «ВИГОДА», першої спілки, яка розпочала відродження кредитної кооперації в Україні.

Дата проведення:10-12 червня 2016 року (пятниця-субота-неділя).

Місце:Площа Ринок

Учасників:50-70 виробників органічної продукції та ще 10-15 інших виробників

К-сть відвідувачів:3-5 тис  (включаючи гостей із Моршина, Трускавця, Львова)

Через проведення ярмарку ми розвиваємо наше місто – як місто туризму, цікавих ідей, місто творчих і небайдужих людей, які розуміють, що все у наших руках.

Будь-яка Ваша партнерська участь у цьому Фесті у якості покупця,  у якості виробника,  владного представника, громадської організації або інформаційного партнера є ключовою, а підтримка безцінна – адже так разом ми УКРАЇНЦІ – влада, громада, засоби масової інформації, виробники с/г якісної органічної продукції, споживачі творимо таку Україну, якою зможуть пишатися наші діти та онуки. Долучайтеся.

Слава Україні!

З повагою, Голова правління Петро Маковський тел. 066 650 98 94, 067 233 18 20

Контактна особа: Юрій Мокрицький, тел. 095 151 27 87, 098 496 90 32 е-пошта: coopvira@gmail.com