Перша писемна згадка сягає 1482 р. Було у приватній власності. З 19 ст. і до 1939 р. Стрілків знаходилося в руках родини Бруницьких. В селі до сьогодні збереглася одна з гонтових церков Львівщини, пам’ятка архітектури національного значення Миколаївська церква з 1650 р.
Церква типового галицького стилю – трьохзрубна, одноверха. Цікаво, що використовується лише кілька разів на рік (вірні використовують новий мурований храм). Це можна було оцінити по неприбраності подвір’я. Але все ж стрілківська церква вражає своєю красою – її варто побачити.
Іконостас Церкви Святого Миколая
Оригінальна дерев`яна церква! Відомо, до 1939 р. її покровителем був місцевий землевласник Йосиф Барон Бруніцький, а остання довоєнна канонічна візитація храму відбулася ще у 1909р. Пам’ятка архітектури національного значення.
Церква бойківського типу має три зруби з яких зруб бабинця видовжений після добудови у XIX ст. Об`єм нави накритий пірамідальним верхом який завершує круглий ліхтар з маківкою. Вівтар має високий чотирисхилий дах, а бабинець трохи нижчий двосхилий. До вівтаря з південної сторони прибудована ризниця. Будівлю оточує опасання, яке біля вівтаря переходить у широке піддашшя. Дуже сподобалася фігура св.Миколая розташована у зашкленому дерев`яному ящику. На північний-захід від церкви стоїть двоярусна стовпова дзвінниця XIXст. яка внизу захищена по периметру невеликим дашком (т. зв. фартухом).
Взагалі, церква, неначе магніт, притягує і зачаровує. Хочеться побути біля неї якнайдовше. Та що там розказувати, адже краще один раз побачити…
Поряд з церквою споруджується місце для Водохрещення (08-2017)
А так виглядає попереднє місце