СтрийРіздвоФест-2018

25 грудня 2018 року в Стрию пройшов СтрийРіздвоФест. Організатором заходу був благодійний фонд “Фонд громад Рідня“, співорганізатори: Культурно-просвітницький центр ім.К.МакушинськогоТуристичний Інформаційний Центр Стрия, Агенція регіонального розвитку “Перспектива Стрийшини”.

Було надано багато подарунків від спонсорів: призовий фонд 2500 грн. від фонду Рідня, цукерки від Культурно-просвітницького центру ім.К.Макушинського, фонду Добре Серце, підприємця, якій торгував на площі та інших.

З 11-тої години волонтери прикрашали ялинку іграшками, які принесли мешканці міста і іграшками, які були представлені на конкурс.

Наша організація ТІЦ Стрий виставила намет, розпалила вогнище для підігріву чаю, забезпечила обладнанням, надала звукову колонку.

В 15:00 почалося нагородження учасників. Перше місце в номінації “найкращий символ року” отримала наша майстриня Тутова Марина. Від фонду Рідня приз в 500 грн., та диплом.

Дуже цікаву програму підготував центр раннього розвитку дитини ГумельKids. Діти співали, танцювали, розповідали вірші.

Пройшов веселий флешмоб

Юрій Комарницький організував змагання серед учасників, найкращі команди отримали призи.

Культурно-просвітницький центр ім.К.Макушинського в рамках свята започаткував міжнародний проект Фестиваль культур пограниччя «СтрийРіздвоФест», «СтрийВеликденьФест».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.