СтрийРіздвоФест-2018

25 грудня 2018 року в Стрию пройшов СтрийРіздвоФест. Організатором заходу був благодійний фонд “Фонд громад Рідня“, співорганізатори: Культурно-просвітницький центр ім.К.МакушинськогоТуристичний Інформаційний Центр Стрия, Агенція регіонального розвитку “Перспектива Стрийшини”.

Було надано багато подарунків від спонсорів: призовий фонд 2500 грн. від фонду Рідня, цукерки від Культурно-просвітницького центру ім.К.Макушинського, фонду Добре Серце, підприємця, якій торгував на площі та інших.

З 11-тої години волонтери прикрашали ялинку іграшками, які принесли мешканці міста і іграшками, які були представлені на конкурс.

Наша організація ТІЦ Стрий виставила намет, розпалила вогнище для підігріву чаю, забезпечила обладнанням, надала звукову колонку.

В 15:00 почалося нагородження учасників. Перше місце в номінації “найкращий символ року” отримала наша майстриня Тутова Марина. Від фонду Рідня приз в 500 грн., та диплом.

Дуже цікаву програму підготував центр раннього розвитку дитини ГумельKids. Діти співали, танцювали, розповідали вірші.

Пройшов веселий флешмоб

Культурно-просвітницький центр ім.К.Макушинського в рамках свята започаткував міжнародний проект Фестиваль культур пограниччя «СтрийРіздвоФест», «СтрийВеликденьФест».