Стрийський Різдвяний Вернісаж 14-15.12.18 (звіт-оновлено)

14.12.2018 р. відбувся перший день Стрийського Різдвяного Вернісажу.  Він проходив на площі Майдан Ринок біля ялинки, яку будуть прикрашати іграшками, які мешканці Стрия виготовляють своїми руками.

Майстрині представляли свої нові роботи. Вони як завжди зроблені на високому рівні.

Юрій Комарницький розповідав стриянам про акцію – прикрашення ялинки і призовий фонд 2500 грн. Всі подробиці на нашому сайті.

Проводився збір іграшок і постійно звучала інформація про акцію по встановленому гучномовцю.

Учасники виставки привітали керівника проекту HandMade Ірину Сікора з днем народження.  І звичайно – подарунки. А що можуть подарувати друзі – правильно, свої вироби. І вони неперевершені, це ексклюзив.

Особлива подяка нашому постійному партнеру Ресторану Пастель. Для учасників ярмарки він безкоштовно надав 2 кілограма смачних вареників.  Дякуємо і сподіваємося на подальшу співпрацю.

15.12.2018 – другий день ярмарки. Охорону порядку забезпечував Стрийський відділ поліції. Старший патруля надав свій телефон на випадок надзвичайних ситуацій.

Дякуємо нашим постійним партнерам Радіо СтрийФМ. Вони завжди в центрі всіх наших подій, дуже активно реагують на наші заходи. По телефону беруть інтерв’ю і зразу пускають в ефір.  В цей день вони святкували 10 років. Наші щирі вітання.

Наступний захід плануємо на 21-22.12.2018. Слідкуйте за новинами….

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.