Стрийський вернісаж 8-9.11.2019 (звіт)

8-9.11.2019 р. на площі Майдан Ринок (м.Стрий) ми проводимо виставку народної творчості “Стрийський Вернісаж”. Запрошуємо талановитих людей і аматорів взяти участь.

По питанню реєстрації на подію – тел. 050 2668124 Ірина.

ЗВІТ

Відбулася виставка народної творчості стрийських майстринь. Вона була присвячена до всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відзначається в Україні 9 листопада.

Це свято, як визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Без традиції нема культури, без культури немає нації.

Наша Стрийщина також багата на обдарованих Богoм людей, яким не байдужа культурна спадщина нашого славного українського народу. На нашій території проживає багато талановитих людей. Задача ТЦ Стрий — об’єднати цих талановитих людей для обміну досвідом. Для цього ми створили проєкт “Стрийський Вернісаж” (керівник Ірина Сікора).

На виставці були представлені роботи різних напрямків: в’язані, сутаж, канзаші, бісероплетіння, ляльки, сувенірна продукція, та багато інших. На сопілці нам грав мандрівний музикант, художники виставляли свої роботи на алейці поряд.

Відвідувачі могли отримати майстер-клас, почути пораду, замовити потрібний виріб або домовитися про зустріч та пройти індивідуальне навчання.

На зустрічі туристичних центрів, яка відбулася в Дрогобичі (організатор відділ туризму та курортів Львівської ОДА) ми запропонували долучатися до наших заходів в Стрию, розказувати про свої міста та роздавати рекламну продукцію.  Учасники погодилися з нашою пропозицією.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення заходу, дякуємо міську владу за можливість представляти свої роботи на площі Майдан Ринок міста Стрия.

Кошти, які були зібрані під час виставки будуть використані для розвитку туризму в Стрию.

1 Trackback / Pingback

  1. Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва | ТІЦ Стрий

Comments are closed.