Стрийський Вернісаж до дня закоханих 13.02.2019 (звіт)

ОРГАНІЗАЦІЯ ВИСТАВКИ
«СТРИЙСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ» 13.02.2019

Для розвитку стратегічної цілі № 5 «Туристична привабливість Львівського регіону» Туристичний Інформаційний Центр Стрия  буде проводити виставку народної творчості «Стрийський Вернісаж до дня закоханих», розповідати відвідувачам про наш чудовий Стрийський край.

До його проведення долучаються громадські організації та люди, які роблять своїми руками різноманітні прикраси, вироби, сувенірну продукцію, художники, митці, музиканти, творчі особистості, члени сімей військовослужбовців та особи з числа вимушених переселенців.

Основна увага буде зосереджена на виготовленні прикрас: з паперу, втор сировини, фетру, ниток, скла, дерева, природного матеріалу.

Дата проведення: 13.02.2019 р.   Час проведення: 10:00 – 17:00. (за умови сприятливих погодних умов).

Місце проведення: м.Стрий, майдан Ринок, центр площі, біля дерев’яного кіоску.

Співорганізатори та партнери: Екологічно туристичний просвітницький центр «Здоров’я», Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини».

Інформаційні партнери: ТРК ЛАН,  рекламно-інформаційна газета Фортуна, радіо Стрий-ФМ, радіо Фреш-ФМ.

Очікувальна кількість учасників і відвідувачів: 600.

Для зручної роботи будуть встановлені столи, інформаційна продукція, елементи українського побуту, намети, музичний супровід.

Відповідальний за проведення: Олександр Сікора, директор ТІЦ Стрий, тел. 067 5518335

Для учасників передбачено організаційний благодійний внесок, який необхідно перерахувати на рахунок організації до 12.02.2019: http://www.stryi-tur.info/finansi/ 

  • для учасників (волонтерів) хто має посвідчення – 20 грн.
  • для інших запрошених – 40 грн.

Внесок в день проведення – для всіх 50 грн.

Нагадуємо, що кожен учасник повинен мати скриню для збору благодійних пожертв на вернісажі. Вона реєструється, присвоюєтеся №, опечатується, має всі реквізити організації. Після проведення заходу комісія відкриває скрині і кошти перераховує на рахунок організації. В подальшому кошти використовуються для реалізації проекту «Стрийський Вернісаж»

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Наступний захід запланований на 1-2 березня 2019. Слідкуйте за новинами