Стрийський Вернісаж до міжнародного жіночого дня

Для розвитку стратегічної цілі № 5 «Туристична привабливість Львівського регіону» Туристичний Інформаційний Центр Стрия буде проводити виставку народної творчості «Стрийський Вернісаж» на честь Міжнародного жіночого дня.

Дата проведення: 7.03.2019 р. Час проведення: 10:00 – 16:00.
(за умови сприятливих погодних умов).

В Україні жінок вітають з Днем жінок подарунками та квітами. З роками жіночий день почали пов’язувати з весною, любов’ю та позитивними думками. Чоловіки дарують подарунки, листівки та солодощі всім важливим для них жінкам, в тому числі бабусям, мамам, дружинам та сестрам.

Наші майстрині приготували для них багато подарунків: різноманітні прикраси, вироби, сувенірну продукцію, художники намалювали картини. Основна увага буде зосереджена на виготовленні прикрас: з паперу, втор сировини, фетру, ниток, скла, дерева, природного матеріалу. Всі відвідувачі будуть запрошені на виставку, яка проходить в Народному домі (5.03 — 5.04.2019).

Дата проведення: 7.03.2019 р. Час проведення: 10:00 – 16:00. (за умови сприятливих погодних умов).

Місце проведення: м.Стрий, майдан Ринок, центр площі, біля дерев’яного кіоску.

Співорганізатори та партнери: Екологічно туристичний просвітницький центр «Здоров’я», Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини».
Інформаційні партнери: ТРК ЛАН, рекламно-інформаційна газета Фортуна, радіо Стрий-ФМ, радіо Фреш-ФМ.

Очікувальна кількість учасників і відвідувачів: 600.

Для зручної роботи будуть встановлені столи, інформаційна продукція, елементи українського побуту, намети, музичний супровід. Під час вернісажу бажаючі можуть записатися на майстер-класи майстринь, які будуть представляти свої роботи.

Відповідальний за проведення: Олександр Сікора, директор ТІЦ Стрий, тел. 067 5518335

Для тих, хто буде приймати участь передбачено благодійний організаційний внесок (друк плакати, канцелярія, послуги банку). Для учасників, які мають посвідчення ТІЦ Стрий – 20 грн., іншим – 50 грн. Рахунки для сплати  http://www.stryi-tur.info/finansi/