Стрийський Вернісаж зустріч весни 1-2.03.2019 (звіт)

Дата проведення: 1-2.03.2019 р.   Час проведення: 10:00 – 17:00. (за умови сприятливих погодних умов).

Місце проведення: м.Стрий, майдан Ринок, центр площі, біля дерев’яного кіоску.

Для розвитку стратегічної цілі № 5 «Туристична привабливість Львівського регіону» Туристичний Інформаційний Центр Стрия  буде проводити виставку народної творчості «Стрийський Вернісаж ЗУСТРІЧ ВЕСНИ», розповідати відвідувачам про наш чудовий Стрийський край.

До його проведення долучаються громадські організації та люди, які роблять своїми руками різноманітні прикраси, вироби, сувенірну продукцію, художники, митці, музиканти, творчі особистості, члени сімей військовослужбовців та особи з числа вимушених переселенців.

Основна увага буде зосереджена на виготовленні прикрас: з паперу, втор сировини, фетру, ниток, скла, дерева, природного матеріалу.

Співорганізатори та партнери: Екологічно туристичний просвітницький центр «Здоров’я», Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини».

Інформаційні партнери: ТРК ЛАН,  рекламно-інформаційна газета Фортуна, радіо Стрий-ФМ, радіо Фреш-ФМ.

Очікувальна кількість учасників і відвідувачів: 600.

Для зручної роботи будуть встановлені столи, інформаційна продукція, елементи українського побуту, намети, музичний супровід.

Під час вернісажу бажаючі можуть записатися на майстер-класи майстринь, які будуть представляти свої роботи.

Відповідальний за проведення: Олександр Сікора, директор ТІЦ Стрий, тел. 067 5518335.

Для тих, хто буде приймати участь передбачено благодійний організаційний внесок (друк плакати, канцелярія, послуги банку). Для учасників, які мають посвідчення ТІЦ Стрий – 20 грн., іншим – 50 грн. Рахунки для сплати  https://www.stryi-tur.info/finansi/ 


ЗВІТ

1-2.03.2019 р. в місті Стрий (на площі Майдан Ринок) пройшов Стрийський Вернісаж «зустріч весни».

Майстринями були представлені різні прикраси з соломи, паперу, втор сировини, фетру, ниток, скла, дерева, природного матеріалу. Для туристів була розроблена сувенірна продукція: магніти, прапорці Стрия, горнятка, пазли та ін..

До заходу долучилися члени сімей військовослужбовців, пенсіонери збройних сил України.

Два дні з нами був і співав для людей учасник гурту Dizex BAND, музикант Мар’ян Романчук. Це Львівська музuчна група зі стрuйськuм корінням.
Грають пісні, починаючи від початку 20 ст. і закінчуючи новинками сучасності.

Дякуємо всім за співпрацю. Повний звіт на сайті www.Stryi-Tur.info

Музики на майдані Ринок