Стрию – 635 років

До дня 635-ої річниці міста СТРИЯ учасники тихої акції «КЛАПТИК НАДІЇ» створили свято душі і спацер СТРИЄМ. В день народження дарують подарунки один одному, а ми ДАРУВАЛИ своєму місту СВОЮ ЛЮБОВ і захоплення древньою середньовічною історією. А воно… наше місто, дарувало нам запах щастя, благословляло дощем і напувало радістю.


Дякуємо Євген Тиченко – за екскурсійне Слово, Yuri KomarnitskiOleg Zbyshko Solomaha і Tanichka Maximova за образ і поетичне Слово. Отцям Мирону Гринишину Войцєх Буковєц за науку і Боже Слово.

Сьогодні і спочатку було СЛОВО! Пам’ятаймо, що Слово дане людині Господом, і навіть Сам Син Божий іменується Словом. Лише від нас залежить, чи використаємо своє слово заради правди, заради розвитку міста, краю і країни. Тому у своєрідному СПАЦЕРОВОМУ відзначенні ДНЯ МІСТА Слово було дуже важливим: воно допомагало, радувало, зміцнювало, зближувало, лікувало…

І ще сьогодні ми отримали унікальний шанс відчути силу суспільної міжконфесійної молитви та віри народу і духовно налаштували себе до п’ятого, ювілейного Національного Дня Молитви за Україну. З 2016-го року мільйони українців об’єдналися заради встановлення миру та справедливості, прощення і порозуміння, задля духовного відродження та кращого майбутнього країни.

Тішить, що ЄДНАЛИСЬ ми у СЛОВІ в переддень СВЯТОЇ ТРІЙЦІ , що вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого. Українці напередодні Зелених свят “маять” оселі зеленню: гілочками берези, липи, тополі. І нехай в кожній оселі, в кожній хаті на Зелені свята пахне м`ятою та затишком! Добробуту всім і теплого, сонячного літа!

Нехай Дух Святий дарує любов і щасливу долю для нашого славного міста і всієї України!!!

Всі фото

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.