“Свято гарбуза” в Підгірцях відбулося

14.10.2017 року в селі Підгірці, Стрийського району відбулося “Свято гарбуза”.

Наш Туристичний Інформаційний Центр Стрия прийняв участь в рекламі цього заходу і представляв туристичне місто Стрий для відвідувачів заходу.

Був виставлений намет, презентована туристична карта Стрий (великий банер та карта для туриста). Ми розказували про цікаві об’єкти  в Стрию.

На згадку туристам ми пропонували сувенірну продукцію: прапорці, магніти, патріотичні стрічки, горнятка з видами Стрия.

Також була представлена продукція, яку ми виготовляємо своїми руками.

Біля вогнища ми пили цілющій трав’яний чай, їли бульбу з салом і спілкувалися з друзями, які приїхали з різних міст України.

Після 16-тої години ми почули виступ групиПросто з неба” (с.Добрівляни). Відвідувачам дуже сподобалося і всі разом співали українські пісні.

Дякуємо організаторам за свято.


1 Comment

  1. Приємні враження, позитивні емоції і відчуття гордості того, що ми стали частинкою співучасті у проведенні прекрасного свята Гарбуза. Неповторні роботи учнів та педагогів школи, чудовий виступ вихованців, який підготували Ципук І.О. та Притула М.В., смачні салати з гарбузів, приготовлені вмілими руками школярів разом з класним керівником Романів О.В. та професійні роботи, представлені на виставці у замку нашої випускниці Корінець Роксолани- це все могли бачити гості. Нагородою за старання була кулька-сюрприз від організаторів свята. “Мить з Гарбузом”- світлини зі свята в Підгірцях. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=493080367723214&id=100010637652155

Comments are closed.