Свято Матері (с.Добряни)

Мінливої недільної днини до нас прийшло найпрекрасніше свято – Свято Матері!

З демонстрації кліпу Софі Фрезер (Марти Фрезер) великим дарунком для присутніх стала авторська пісня талановитої стриянки, яка,мешкаючи в Америці, веде величезну творчу діяльність,пропонуючи світові українську народну пісню,власну,авторську пісню, виконавицею якої є сама!

Мудрість народу слово “Мати” поставила поруч із великим іменням Матері Господньої — Пречистої Діви Марії!

Як завше, в цей день, звертаємось наперед до Богородиці-Матері, заступниці нашої зболеної неньки-України. Вірш-молитва у виконанні сестер Васів, пісня у виконанні Л.Костів та У Ткач на прославу та честь великої Богородиці!

Надалі концерну програму, яку вміло вели ведучі Яна Сидор та Катерина Трубич, продовжив дівочий вокальний ансамбль (Божена Наливана, Катерина Николишин, Оксана Станішевська, Настя Борканин, Рома Витвицька, Яна Сидор, Яна Гішта) під орудою художнього керівника Івана Матвіїва.Низка сучасних українських пісень викликала безперечно багато хвилюючих емоцій!


Віддаючи данину шані ще одній відомій українці Квітослави-Орисі Цісик, другу частину концертної програми було присвячено цій відомій і невідомій виконавиці українських народних пісень.

Марта Васів, Уляна Ткач, Любов Костів виконали низку пісень з її репертуару. Чаруючий голос,неперевершений тембр, який заворожує і не дає подиху зробити до кінця пісні! Глядачі мали можливість чути і бачити на екрані Жінку, яка своїм прикладом показала світові, як можна любити Україну.

Епіграфом до другого альбому пісень Квітка обрала такі слова, які це підтверджують: “Ця збірка пісень — бажання мого українського серця вплести радісні нотки в розпатлане життям полотно, на якому вишита доля нашого народу”.

А концертна програма триває. На сцені лунає музичне вітання, яке подарували присутнім – Іван Матвіїв, Марта,  Софія,Надія Васів, Павло Лисій та читці сестри Васів, Руслан Данилків. Таїсія Ткач та Катерина Трубич з інсценізацією “Коли Бог творив Маму”.


Свято зі сльозами радості та смутку водночас за загиблими воїнами та відчуттям гордості за патріотів своєї Батьківщини. Присутні в залі вшанували Матерів, чиї діти оберігають спокій в кожній домівці нашої країни.Пісня “Коли закінчаться бої” у виконанні І.Матвіїва прозвучала гірким набатом з великою надією на краще майбуття!

Директор Народного дому.    Джерело


ТІЦ Стрий був запрошений на свято і ми представляли сувенірну продукцію про село Добряни: прапорці, магніти, горнятко.

Також учасники заходу змогли ознайомитися з роботами майстринь, які виконувалися їми особисто: прикраси на голову, гердани, намисто, заколки, фартухи та ще багато іншого.

Дякуємо директора Народного дому п. Костів Любу за запрошення і співпрацю.

1 Comment

  1. На запрошення нашого Народного дому 13 травня ,в неділю,до нас завітали представники Туристично-інформаційного центру м.Стрий,які представили різноманітні рукотворні вироби майстрів Стрийщини,сувенірну продукцію.Щира подяка Олександру Сікорі та Ірині Сікорі за співпрацю!Приємно з вами творити культуру сучасності!

Comments are closed.