Свято Водохреща та м’ясо-фест

Вже п’ятий раз в с. Кавське, біля річки Колодниця, пройшло Свято Водохреща. Воно було чудово організовано. Палали вогнища, були спеціальні драбини, щоб зайти у воду, роздягальні. Люди співали і раділи.

 

За сприяння комплексу ТзОВ “Галичина-Захід” всі пригощалися шашликом. Вони виділили більше 200 кг. м’яса. Мешканці села Кавське приготували його за своїм рецептом. Крім того кожна родина принесла свої домашні гостинці: помідори, огірки, салати, настоянки.

Учасники нашого центру ТІЦ Стрий також прийняли участь у святі – пірнали у воду, співали колядки, їли шашлик.

Дякуємо о. Олегу Кобель за добру ідею, добру організацію (Церква Преподобної Параскевії с. Кавське), дякуємо мешканців села за смачний шашлик і теплий прийом, дякуємо спонсора ТзОВ “Галичина-Захід”.

Дивитися всі фото…………….         Про подію на інших сайтах