Сходження учасників акції «Клаптик надії» на гору Пікуй (1408 м)

👨‍👩‍👧‍👦Тиха акція «Клаптик надії», яка розпочалася з ініціативи Ольга Боднар з м. Стрій, Львівської області і далі триває по всій Україні, об‘єднавши небайдужих людей.

🔹У сім‘ї все тримається на вірі, любові та надії.
🔸Україна – це наша спільна велика сім‘я, де допомагаючи один одному, гуртуючись у складних ситуаціях, залучаючи до хороших вчинків молодь і піклуючись про старше покоління, ми долаємо будь-які вершини нашого життя!

🇺🇦👨‍👩‍👧‍👦Десятки тисяч пошитих захисних масок, сотні пошитих і придбаних захисних костюмів, сотні літрів дезинфекційних засобів, 10 апаратів ШВЛ, 200 пульсометрів, патронат літніх людей – піклування і забезпечення їх ліками, продуктами, підвіз медичних працівників до робочих місць, підтримка фамацевтів – все це наша свідома підтримка України!

🔹Людяність, небайдужість, ініціативність і єдність – головні чесноти жінок міжнародного руху «За сімейні цінності».

🇺🇦На честь медичних працівників, вчителів, військових, поліцейських, священнослужителів, іншим свідомих сім‘ям – які, згуртувавшись, допомогають Україні у протистоянні з COVID-19, на честь Дня Конституції України,
🔹11 червня 2020 року відбудеться сходження учасників акції «Клаптик надії» на гору Пікуй (1408 м), найвищу вершину Львівської області🔸!

Король Данило Галицький, наприклад, просувався цим маршрутом у 1269 році. У цих місцях протікає водойма, назва її – потік Данчин. За легендою, у цьому місці князь Данило Галицький, якого у народі називали – Дань, зупинився для того, щоб відпочити та напитися прохолодної цілющої води. Є історичні свідчення, що саме з цього місця король Лев Данилович, син Данила, розпочинав свої військові походи. У 1250 році він побрався з дочкою угорського короля, а для того, щоб показати коханій всю величину свого кохання, залишив на вершині Пікуй напис. Трохи пізніше князь Лев залишив на вершині інший напис, який позначав межі його земель. Зроблений напис був руською мовою.

🇺🇦Об‘єднавшись разом – ми сильніше!
#за_сімейні_цінності
#бізнес_за_сімейні_цінності
#держава_за_сіменйні_цінності
#Ukraine #Ukraineis

Організатор Молодіжна Рада ГО Рада Реформ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.