ТАЛАНОВИТА ГНІЗДИЧІВСЬКА ЗЕМЛЯ

20 листопада 2022 року методистом з дослідження нематеріальної культурної спадщини та декоративно-ужиткового мистецтва Навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини Михайлом Бондаром здійснено робочу поїздку у смт. Гніздичів з метою збору інформації та дослідження нематеріальної культурної спадщини Гніздичівської ТГ в межах ІІ історичного форуму «Гідні нащадки гетьмана Івана Виговського».
.
🔶 Для гостей форуму було представлено гастрономічні «родзинки» краю, перспективні елементи нематеріальної культурної спадщини:
🔸 «Лите тісто із капустою та шпондером» – кулінарний майстер-клас від відомого кулінара, ресторатора, блогера, експерта та ведучого кулінарних програм – Сергія Пожара.
🔸 «Гетьманський чай» – від директора ТІЦ Стрий Олександра Сікори.
🔸 Рудянський домашній хліб на заквасці – від майстрині Ірини Гебри с. Руда.
🔸 «Бурячки Рея» – від голови Центру Просвітництва Ініціатив Підприємництва імені Миколая Рея Тетяни Бойко.
.
🎨 В межах події тривала виставка творчих робіт членів Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів при КЗ ЛОР НМЦКМЛ: Інни та Олега Колосів, Альбіни Баланди, Ірини Сікори.
.
🤗 Дякуємо організаторам форму: сектору культури Стрийської РДА, Гніздичівській ТГ та особисто модератору заходу пані Ользі Боднар за чудову нагоду дослідити унікальні грані народної творчості Гніздичівського краю!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.