Моршин-Курорт

На сьогодні СКК «Моршинкурорт» це унікальний лікувально-реабілітаційний центр,  де поряд з природними лікувальними факторами застосовують найновіші досягнення медичної науки і сучасні технології лікувального процесу, здійснюють наукове забезпечення курортної справи. Він має відмінну лікувально-діагностичну базу, чудову відпочинкову інфраструктуру і позиціонує себе як один з найперспективніших курортів  України.

СКК «Моршинкурорт» – лідер в лікуванні захворювань печінки, підшлункової залози, кишківника, шлунку та цукрового діабету. Як супутні, тут чудово лікують захворювання серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, порушення системи опорно-рухового апарату (детальніше про лікувальні процедури, обстеження, покази та протипокази до лікування можна прочитати в розділі “Лікування в Моршині”). Володіючи джерелами мінеральних вод з унікальними лікувальними властивостями, сучасною медичною базою, висококваліфікованим медичним персоналом, комфортним номерним фондом та вдалим розташуванням спальних корпусів у лісопарковій зоні, СКК «Моршинкурорт» створює сприятливі умови для вдалого відпочинку та ефективного лікування.

СКК «Моршинкурорт» знаходиться в центрі міста Моршин, серед тисячі гектарів екологічно чистих Карпатських лісів, і має можливість одночасно приймати на лікування та оздоровлення понад 1800 клієнтів, що складає 90% потужності всього курорту Моршин. До складу СКК «Моршинкурорт» входять 5 санаторіїв: «Дністер», «Лаванда», «Перлина Прикарпаття», «Черемош» та «Світанок» (детальну інформацію про них Ви можете прочитати в розділі «Санаторії Моршина»), загальнокурортна Бальнеологічна лікарня, Лікувально-діагностичний центр, бювет мінеральних вод та Палац культури.

Інформація з офіційного сайту

Фотогалерея