Вело-Реклама

Умови вело-реклами

Ми хочемо представити вам новий, альтернативний і екологічно чистий вид реклами: вело рекламу, білл борди, флаєра, та інші види просування свого бренду на будь яких заходах.

Якщо ви хочете дати знати про себе людям і клієнтам, то ВЕЛОРЕКЛАМА – це ваш вибір! Ми можемо запропонувати велику кількість велосипедів, розміщення вашої реклами на банерах різних розмірів і навіть форм! Це прекрасна альтернатива звичайної реклами, тому що ми можемо пересуватися по потрібному вам маршрутом, наші велосипедисти можуть бути одягнені у вашому корпоративному стилі і також роздавати флаєри, листівки та іншу інформацію, а далі – більше: можемо їздити в супроводі з вашими аудіозаписами та слоганами.

Можете звернути увагу, наскільки велореклама набрала оборот в Європі та за кордоном, і адже це відмінний приклад великого успіху! 🙂 Кількість наших практичних велосипедів може бути необмежено і ми можемо брати участь у масових заходах і привертати увагу ваших потенційних клієнтів! Цей напрямок нашого велосипедного справи тільки розвивається і тому ми будемо максимально вигідними для вас!

Наш лайтбокс на колесах не зможе зупинити ні співробітник ДАІ, ні співробітник адміністрації міста. ЦЕ всього лише велосипед!

Незвичайний дизайн, внутрішнє підсвічування лайтбоксу, звукова системи залучать 100% уваги перехожих і водіїв.

Саме веломобіль доставить Вашу рекламу в необхідне місце скупчення цільової аудиторії.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ!

Вело-реклама проводиться за маршрутом і за часом, який ви вкажете.  Пересування по маршруту ви зможете контролювати особисто. Після закінчення рекламної акції кожен день на вашу пошту (по бажанню) надсилаються  контрольні фотографії.  На них ви будете бачити місце знаходження вашої реклами, а у властивостях фотографії час, коли було зроблено знімок та координати GPC.Під час всієї вашої рекламної компанії будуть постійні повідомлення в інтернеті, в соціальних мережах.

Як що вам сподобається наша Вело-Реклама, то віддячити ви зможете благодійним внеском на рахунок нашої організації. Ці кошти будуть витрачатися виключно на розвиток вело-руху на Стрийщині. Кожен благодійник отримує письмові звіти.

(як правило благодійний внесок розраховується з часу, витраченого на вело-рекламу, оренду обладнання).

Реалізовувати  вело-проект можуть  тільки учасники нашого клубу Вело-Стрий як волонтери.
Більш детальніша інформація у керівництва клубу.

Як люди реагують на вело-рекламу.