Як і чому працює вело реклама?

ЧОМУ 10 РОКІВ ТОМУ ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА була ефективною?

Щорічно маркетологи підводять підсумки: білборди, сітілайти та подібні статичні рекламні конструкції приносять все менше і менше результатів. Піар-менеджери придумують все більш привабливі і яскраві оголошення, проте категорично результатів це не змінює. Людям, перехожим просто не цікава ваша реклама.

Згідно з дослідженням, проведеним румунською компанією “AdBicy”, за останні 15 років кількість контактів у звичній зовнішній рекламі (білборди, сітілайти, афіші на зупинках) впало на 70%, причому на 45% тільки за останні 5 років.

Маркетологами було висунуто новий термін “рекламний щит”, причому мається на увазі не конструкція, а психологічний бар’єр людини у сприйнятті інформації.

“Рекламний щит” – підсвідома захист людини від зайвої потоку нав’язливою, переважно комерційної інформації.

Вмикається дана природна реакція практично відразу після виходу людини на вулицю. Пов’язано це, насамперед, з інформаційним перевантаженням, що стало неабияк актуально в 2014 році.

Спробуйте поспостерігати за реакцією людей на стандартні рекламні носії. Як багато контактів вам вдасться нарахувати?


 ЧОМУ ВЕЛО РЕКЛАМА?!

Промобайкі, реклама на велосипедах, її називають по-різному, але принцип у всіх один і той же: привернути увагу людини своєю незвичністю і створити позитивний імідж завдяки креативності.

Пояснення ефективності Промобайков криється в руйнуванні “щита”, який людина автоматично включає, щоб сховатися від тисяч оголошень навколо. Вся стандартна рекламна інформація фільтрується свідомістю, але Велореклама дозволяє викликати інтерес до вашого оголошення. Новизна і невелика кількість промобайков на сьогоднішній день робить цей канал реклами революційно ефективним.

Ваш потенційний клієнт замість уже звичного ігнорування оголошень на сітілайтах, самостійно зупиняється у вашої Велореклами, щоб з цікавістю розглянути меседж.

Ідеальне рекламне рішення, що дозволяє доставити ваше повідомлення в будь-яке місце і в будь-який час.

Промо-Ровер по справжньому відкриває величезні можливості. Відтепер ви не залежите від конкретного місця розташування білборда або ситілайта.

Будь-яке місце, де може проїхати велосипед – ваша потенційна рекламна точка.

Не тільки приваблює, а й утримує увагу.

Ключова особливість Промо-Ровера в здатності не тільки блискуче привернути увагу, а й у можливості максимально довго утримувати погляд вашого потенційного клієнта. Цікавість викликає у людини бажання уважно розглянути всі особливості незвичайного рекламного майданчику, а це означає, що ваше повідомлення не просто буде прочитано, а й буде асоціюватися з дійсно сучасної креативної компанією.


ЧОМУ ВАМ ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ЦЕ ВИПРОБУВАТИ? 

85% людей навколо обов’язково звернуть увагу на ваш Промобайк. Забудьте про ігнорування оголошень. З Велорекламой ефективність одного рекламного місця в рази вище, навіть якщо Промобайк весь день буде просто стояти.

.

.

70% запам’ятовуваність. Як показали дослідження румунської компанії “AdBicy” в ході дослідження майже 70% тих, хто побачив Велорекламу зміг широко назвати зміст рекламного оголошення.

.

Реклама на велосипедах має воістину безмежні можливості. Вона актуальна для будь сфери бізнесу і не тільки. А наша допомога в розробці рекламної кампанії дасть вам найкращі результати.

.

.

Завжди під охороною. Промобайкер не залишає вашу рекламу ні на хвилину. В інший час, промобайкі стоять на наших охоронюваних парковках. Тому 90% загроз, які є у звичній зовнішньої реклами, тут вас не потурбують.

Оплата тільки за корисний час реклами. У поганих погодних умовах корисність зовнішньої реклами падає в рази. Ми даємо вам можливість рекламуватися тільки при гарній погоді і високому відсотку людей на вулицях. Ви не втрачаєте гроші на просте.

.

Звіт та аналіз на Вашу електронну пошту. Промобайкер завжди перебуває з вашою рекламою, він моніторить де реклама користується найбільшим інтересом, який середній вік цікавляться людей, яка кількість ваших роздат матеріалів було самостійно взято людьми у промоутера, і т.д. На її підставі ми з вами можемо коригувати маршрути або умови курсування промобайка по місту. Це дуже і дуже корисна можливість, яку вряд запропонують вам інші рекламні агентства

До 12 години ефективного використання світлового дня. Весь світловий день промобайкери використовують просто максимально ефективно, переміщаючись між найбільш людних місцях щоб охопити чим більше потенційних клієнтів. У нічний борд підсвічується, завдяки чому його дуже добре видно з  далека.

Мобільність. Промобайк може заїхати практично в будь-яке місце, що нівелює всі обмеження розміщення. Ваша реклама буде там, де конкуренти навіть не могли уявити. Не тільки двори будинків, парки, сквери. Кожне місце, де може проїхати велосипед – ваша потенційна рекламна точка.

Контроль над охопленням цільової аудиторії. Можливість при необхідності охопити різну цільову аудиторію. Ми прорахуємо всі аспекти і запустимо рекламу саме там, де вам потрібно.

.

Роздача флаєрів / візиток. Жоден рекламний білборд або сітілайт не здатний поширювати роздаткові матеріали. А вони, як ви знаєте дуже корисним інформативним елементом вашої рекламної кампанії. До всього, це також і прекрасний нагадувач про ваші послуги, коли людина приносить додому ваш флаєр.

.

.

.

Професійні розрахунки. Ми пояснимо вам всі аспекти Велореклами, створимо найбільш зручний до цього виду реклами креативний банер і прорахуємо кращий маршрут для максимального охоплення.

.

Екологічність,привабливість.
 Велореклама  з самого початку була створена на противагу “потворним” металевим щитам, які так приїлися людям. Промо-Ровер це дійсно гарна рекламна конструкція, де будь-яке оголошення буде виглядати надзвичайно привабливо і гармонійно. Людям подобається спостерігати за Промобайкамі. Це красиво.

Велореклама “Промо-Ровер” працює в двох напрямках:

ПОСТІЙНА РЕКЛАМА РАЗОВА РЕКЛАМА

Повноцінний аналог білборди, сітілайти, растяжкам, лайтбокси, рекламі на транспорті, афіш на зупинках і стовпах та ін. Замовляється на тривалий час з повноцінним рекламним днем ​​в 11 годин. Мінімальний термін рекламування – 1 тиждень. І вже за цей тиждень можна відчути значимий ефект. Оптимальний варіант однієї рекламної кампанії місяць-два, після чого слід запускати нову кампанію. Також постійна реклама ідеально підходить під короткострокові акції та розіграші. Або ж під анонси заходів чи відкриттів. Тут оптимальним буде термін в тиждень-два, за який ви охопіть всю необхідну цільову аудиторію і вичавіть максимум з рекламної кампанії.

Реклама з меншими строками та іншою кількістю робочих годин можлива, але вже за розцінками Разової реклами.

Кому підходить:

 • Реклама товарів і послуг компанії (від курсів англійської до реклами кабельного ТБ)
 • Реклама бренду, підвищення в пізнаваності, позитивний імідж.
 • Акції, розіграші, знижки. Святкові і не тільки.
 • Анонси (захід, концерт, відкриття, флешмоб, матч, вечір поезії і т.д)
 • Соціальна реклама.
 • Особиста святкова реклама

КОНТРОЛЬ І ЗВІТНІСТЬ

За бажанням замовника раз на три дні (або в інші терміни) висилаємо звіт за кожен день.

 • В яких місцях спостерігався найбільший ажіотаж навколо реклами (найбільше контактів)
 • Де найбільше люди підходили і запитували промоутера флаєр або листівку.
 • Який вік цікавилися людей.
 • Скільки загалом було взято флаєрів і скільки було роздано.
 • Якщо були труднощі, то де і які.

Ми щодня контролюємо наших промобайкеров на дотримання маршруту і виконання додаткових обов’язків. За вашим бажанням ми можемо надавати вам фотозвіт від самого промобайкера, з 5-10 фотографіями зробленними в ключових точках маршруту. Або ж ми видаємо вам точний і детальний маршрут на кожен день, по якому ви можете перевірити його дотримання і переконається в присутності промобайка в потрібній точці.


МАРШРУТИ

Місця концентрації і пересування Промо-Ровера ми прораховуємо для вас окремо. Але є і стандартні маршрути для охоплення найбільшої кількості загальної маси людей.

Час виїзду і заїзду призначаємо виходячи з потреби Вашої цільової аудиторії.

Загальний робочий день промобайка на постійній рекламі – від 8 до 12 годин (залежно від пакета)


ПОГОДНІ УМОВИ

Не потрібно проводити детальних досліджень, щоб зрозуміти наскільки падає ефективність зовнішньої реклами під час поганих погодних умов. У дощ люди швидше намагаються сховатися подалі з вулиці. Сніжить – люди ховаються по магазинам або намагаються не виходити з приміщень.

Замовляючи стандартні рекламні конструкції, вас навряд  застрахують від погодних умов, і тому існує велика ймовірність, що частина грошей просто “вимиє дощем”.

Саме тому наші промобайкі НЕ виїжджають при дійсно поганих погодних умовах. Пропущені дні ми переносимо, а ви в свою чергу захищаєте свою кампанію від марної витрати коштів. Це дуже і дуже корисно. І до всього ж це повністю безкоштовно.


РАЗОВА РЕКЛАМА

Разової рекламою (Промо-Акції) є разові виїзди нашої Велореклами, для проведення різного роду заходів (акції, відкриття, анонси, річниці і т.д.). Зазвичай для таких акцій залучається кілька промобайков, водії надягають потрібну вам корпоративний одяг, додається озвучка (мікрофон, або потрібні звукові записи)

Яскравий спосіб освітлення організованого заходу.

Уявіть відкриття магазину, біля якого катаються промобайкери з відповідною рекламою, привертаючи до себе увагу. Зупиняючись недалеко від магазину, водії Промо- Роверів, які одягнені в Ваш фірмовий дрес-код роздають флаєра і подібні роздаткові матеріали. З динаміків, закріплених на борді лунає потрібне вам оголошення, або просто музика.

Промобайкери шикуються в ряд в потрібному місці, формуючи міні – сцену для конкурсів, акцій і подібного. Ведучий на тлі промобайков виглядає солідніше, навіть ніж на звичайній мікро-сцені.

Будь-які ідеї можливо реалізувати на промо-акції, залучаючи промобайкі. Скласти для Вас оптимальний сценарій з Промо-Ровер, виходячи з ваших потреб і побажань – буде для нас задоволенням!


ВАШІ ВИГОДИ

Отже, що ж ви отримаєте, замовивши рекламу у нас:

 • Унікальність вашої фірми.
 • Зростання продажів і збільшення прибутку.
 • Професійний підхід до побудови рекламної кампанії, а не просто оренду площ.
 • Підвищення в пізнаваності бренду.
 • Позитивний імідж. Людям подобається ваша реклама.
 • Створення попиту на ваші товари або послуги.
ВИ ЗАБУДЕТЕ ПРО ТАКІ ПРОБЛЕМИ ЯК:

 • Рекламу не помічають. На велорекламу звертають увагу 85% оточуючих людей
 • У реклами обмежений огляд. Велорекламу помічають як водії, так і пішоходи, а також пасажири автобусів
 • Мажор на лендкрузері припаркувався, перекривши видимість ситілайта. Наш промобайкер завжди в самому центрі уваги. Ніякої джип НЕ закриє його видимість
 • Рекламний банер забруднився. Наші промобайкери щодня стежать за чистотою і доглянутістю вашої реклами
 • Банер постраждав від вандалів. З Велорекламой ваше оголошення завжди під контролем і захистом
 • Низька ефективність зовнішньої реклами. Згідно досвіду, середня ефективність з кожної вкладеної гривні в 10 разів вище ніж у сітілайтів або білбордів
 • Складність і дорожнеча в таргетування цільової аудиторії. Якщо ваша ЦА – жителі елітних будинків, ніщо не заважає запустити якісну Велорекламу саме там.
 • Конкуренти розібрали кращі місця на кілька місяців вперед. З Велорекламой ви самі вибираєте будь-яке місце для реклами
 • Тиждень йшов дощ, людей на вулицях просто не було. Погані погодні дні переносяться в повній кількості. Безкоштовно.
 • Висока вартість оренди білборда. Вартість одного контакту з промобайком в 4-8 разів дешевше, ніж у білборда.

ПРИКЛАДИ ВЕЛО-РЕКЛАМИ

“Доставляємо за годину, беремо 50 гривень” (Gazeta.ua)

Вело-реклама проводиться за маршрутом і за часом, який ви вкажете.  Пересування по маршруту ви зможете контролювати особисто. Після закінчення рекламної акції кожен день на вашу пошту (по бажанню) надсилаються  контрольні фотографії.  На них ви будете бачити місце знаходження вашої реклами, а у властивостях фотографії час, коли було зроблено знімок та координати GPC.

Під час всієї вашої рекламної компанії будуть постійні повідомлення в інтернеті, в соціальних мережах.

Як що вам сподобається наша Вело-Реклама, то віддячити ви зможете благодійним внеском на рахунок нашої організації. Ці кошти будуть витрачатися виключно на розвиток вело-руху на Стрийщині. Кожен благодійник отримує письмові звіти.

Реалізовувати  вело-проект можуть  тільки учасники нашого клубу Вело-Стрий як волонтери.
Більш детальніша інформація у керівництва клубу.