Крос-кантрі 2018

Аматорські перегони з Крос-Кантрі 2, на кубок Козацького Двору

В рамках фестивалю Стрий-Органік-Фест літо-2018 в м.Стрий вже вдруге будуть проходити аматорські змагання з крос-кантрі 9.06.2018.

10:00 – Реєстрація по інтернету або на площі Ринок, намет ТІЦ Стрий

11:00 – старт від відпочинкового комплексу “Козацький Двір” (м. Стрий, вул. Болехівська 49а, центральний пляж, міст на Моршин).

Передбачено благодійний організаційний внесок :

50 грн. – для участі в крос-кантрі (вік 14-18 років) і користування нашими послугами
150 грн. – для участі в крос-кантрі (вік від 18 років) і користування нашими послугами

Всі організаційні питання: Луців Роман тел. 097 2284768 (група Стрийські велоцюги)

РЕЄСТРАЦІЯ   ТРЕК МАРШРУТУ

Загальні положення

1.Мета і завдання перегонів-це пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення,розвиток велоспорту,стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів.

2.Місце проведення:м.Стрий,відпочинковий комплекс Козацький Двір. Траса проходить вздовж дамби р.Стрий (маршрут траси буде викладений згодом)

3.Розпорядок перегонів
9:30-урочистий велопроїзд вулицями м.Стрий.Старт на перехресті вулиць А.Корчака(Зелена)та Н.Нижанківського.
10:00-реєстрація учасників на майдані в наметі “Туристичний Інформаційний Центр Стрия,(ТІЦ Стрий), Олександр Сікора.

4.Допуск до участі у перегонах:
Для отримання номера учасник повинен: заповнити анкету учасника змагань, в якій несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров’я, і власну адекватність впродовж всіх змагань, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка буде ним підписана.
Також для категорії віком (14 – 18р.) – розписка від батьків, які погоджуються, щоб їхня дитина приймала участь у змаганнях (бажано бути присутніми разом з дітьми).
До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26;27.5;28;29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса і пристосованих для участі в змаганнях по пересічній місцевості.

Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам.

Наявність шолома обов’язкова.!!!

Учасники, які не виконали ці умови до участі змагань НЕДОПУСКАЮТЬСЯ.

Учасник помічений на трасі без шолома – ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.

5.Стартовий внесок 50грн з юнаків віком від (14 до 18 р) 150 грн від (18 і більше)

6.Після старту гонщики проходять певну кількість кіл, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт – фініш.
Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії.
Місце учасника в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу,витраченому на їх проходження.
Схід з дистанції гонки, зараховується, тоді коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

7.Порядок старту категорій -ЗАГАЛЬНИЙ

Стартове шикування гонщиків здійснюється у вільному порядку. Учасники стартують один за одним з інтервалом часу 1хв (для того щоб не робити скупчення на трасі)

Суддя на старті дає команду “старт”за допомогою свистка.
Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді учасників і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.

8.Технічна зона(Техзона)
Організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт, і заміна велосипеда, або окремих його частин.
У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно.
При поломці велосипеда на трасі гонщик має право самостійно або за допомогою членів команди здійснити ремонт велосипеда або заміну частин велосипеда. При цьому учасник і його помічники не повинні заважати іншим учасникам перегонів.
Невиконання цієї умови може спричинити ПОПЕРЕДЖЕННЯ або ШТРАФ.
Якщо ремонт неможливий, тоді коло необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом (НЕ ПЕРЕШКОДЖАЮЧИ РУХ ІНШИМ УЧАСНИКАМ ЗМАГАНЬ)

9.Номери учасників.
Учасники знаходячись на трасі, ЗОБОВ’ЯЗАНІ мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ перенести номер на інший велосипед перш ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати, пред’явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям!!!

10. “ЗРІЗАННЯ” – маршруту шляхом виходу за межі траси – СУВОРО ЗАБОРОНЕНО і штрафується додаванням до результату штрафного часу 5хв. або ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ, в залежності від тяжкості вчинку. Вихід за межі траси дозволений у деяких випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об’їхати в межах траси (завал, руйнування, покриття траси і т.п.) При цьому об’їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

11.”ЛІДИРУВАННЯ” – (слідування на “колесі”), дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком.
“ЛІДИРУВАННЯ” за транспортом або за не зареєстрованими гонщиками (велосипедистами) – ЗАБОРОНЕНО!

12.Перевага руху.
Учасники, які обганяють,повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши”обходжу зліва”. Безпечне проведення обгону є ОБОВ’ЯЗКОМ того, хто обганяє.

13.Позиційна боротьба.
Коли два спортсмена борються за місце на трасі лідируючий не зобов’язаний поступатися позицією тому хто обганяє.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ – різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом, або частинами велосипеда) з метою перешкодити рух.
Той хто обганяє в свою чергу,повинен забезпечити безпеку свого маневру.

14.Спортивна поведінка.
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях – ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ.

Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею перегонів.

ПРИЗИ

Учасникам перегонів які займуть призові місця (1, 2, 3 в трьох категоріях) будуть вручені кубки, також за перші місця будуть вручати сертифікати на 250грн. від Відпочинкового комплексу Козацький Двір!

Подія на фейсбук

РЕЄСТРАЦІЯ